Klimatizace do bytů a domů

s nejdelší zárukou a garancí reakce technika do 48 hodin od nahlášení závady

TOSHIBA SHORAI EDGE Black and White 2,5 kW

Toshiba SHORAI Edge Black & White

Toshiba SHORAI Edge Black & White je novinkou v klimatizacích střední třídy s hranatým designemmatným povrchem. Patří mezi nejtišší klimatizace na trhu s energetickou hodnotou A+++. Ztišit lze vnější i vnitřní jednotku. Díky nové technologii HADA CARE umožňuje proudění vzduchu bez průvanu v místnosti.

Klimatizace Toshiba Seiya new s venkovní jednotkou, vnitřní jednotkou klimatizace a ovladačem

Toshiba SEIYA NEW

Toshiba Seyia je spolehlivá klimatizace, jejímž výjimečným rysem je extrémně tichý chod. Ztišit lze vnitřní i venkovní jednotku, jednoduše pomocí vylepšeného ovladače. Má nízký výkon už od 2 kW a energetickou účinnost chlazení A++. Lze dovybavavit wifi.

R

NÁŠ TIP

Vlajková loď Toshiby a námi nejprodávanější klimatizace. Má elegantní vzhled a nově je ve variantě chladiva s označením R32.

Daiseikai patří mezi nejprodávanější klimatizace Toshiba a zároveň nejlepší klimatizace na trhu. Jde o velmi úsporný model (A+++), který umí levně chladit i topit, a zároveň čistí vzduch díky jedinečnému plazmovému filtru. Výborná volba pro městské byty i pro firmy nebo třeba pro alergiky.

NOVINKA 2021!

Novinka roku 2021! Unikátní koncept klimatizace s látkovým potahem. Dostupná od března 2021

Haori neboli „kabátek“ je unikátní koncept od klimatizace Toshiba a patří k nejmodernějším klimatizacím na současném trhu. Jde o velmi úsporný model (A+++), který umí levně chladit i topit, a zároveň čistí vzduch díky jedinečnému prachovému filtru. Japonská kvalita v té nejlepší podobě. 

AKCE

Toshiba Shorai Edge

Toshiba Shorai Edge je novinkou v klimatizacích střední třídy s hranatým designem a matným povrchem. Patří mezi nejtišší klimatizace na trhu s energetickou hodnotou A+++. Ztišit lze vnější i vnitřní jednotku. Díky nové technologii HADA CARE umožňuje proudění vzduchu bez průvanu v místnosti.

Toshiba parapetní jednotka COMFORT 

Parapetní klimatizace Toshiba se snadno instaluje na zem i podezdívku v podkoroví. Má dva výdechy, jeden nahoru a jeden dolů. V zimě lze výdechem dolů posílat teplý vzduch a zažít tak pocit podlahového topení. Lze ji osadit do místností, kde není možnost klimatizaci kotvit nebo kde se nenachází rovná zeď.

 

Toshiba - kazetová jednotka slim 60x60
Toshiba kazetová jednotka SLIM 60×60

Kompaktní kazetová slim jednotka pro multisplit s krycím panelem se osazuje do podhledu. Díky speciálnímu provedení lamel umožňuje rovnoměrnou distribuci vzduchu v plném rozsahu 360° okolo jednotky, a to bez turbulencí. Tím se i ve velké místnosti efektivně zabrání průvanu. Vzduch do jednotky je nasáván zespodu.

Toshiba - mezistropní jednotka
Mezistropní jednotka Toshiba 

Mezistropní jednotka pro multisplit je ideálním řešením, pokud je vaší prioritou, aby klimatizace nebyla vidět. Díky skrytým rozvodům vzduchu nad podhledem zajistí v prostoru rovnoměrné rozložení teploty bez ohledu na tvar a půdorys místnosti

Gree U-Crown

U-Crown je vlajková loď klimatizací Gree. Elegantní a moderní designové zpracování společně se špičkovými technickými parametry představují opravdu královské klimatizační zařízení, vyhovující požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků.

Gree Lomo Economic

Gree Lomo Economic patří mezi kvalitní klimatizace s rozumnou cenou. Má ovládání přes wifi, ionizátor vzduchu, invertor a infra ovladač pro měření teploty v místě.

Gree Fairy

Gree Fairy je úsporná klimatizace s ekologickým chladivem a nízkými náklady na údržbu.

Gree Lomo Luxury

Gree Lomo Luxury má elegantní styl, vynikající výkon a jedinečnou kvalitu. Předností těchto jednotek je nízká spotřeba energie, tichý provoz a atraktivní cena. Ionizátor a ovládání přes wifi je samozřejmostí.

Gree BORA

Gree Bora je levná klimatizace za rozumnou cenu s wifi ovládáním, funkcemi pro lepší vzduch, podvíceným displejemvysokým rozsahem lamely (až 180 stupňů). I z boku vypadá elegantně.

Gree okenní klimatizace

Gree okenní klimatizace představuje kompaktní zařízení se snadnou instalací do předem připravených výklenků/ rámů. Je vhodná především k technickým účelům a do míst, kde není možná montáž venkovní jednotky. Teplo je odváděno přímo zadní částí jednotky.

Daikin Ururu Sarara

Daikin Ururu Sarara je unikátní klimatizace díky možnosti přívodu čerstvého vzduchu, zvlhčování a odvlhčování vzduchu. Klimatizací můžete chladit, topit i čistit vzduch pomocí technologie Flash Streamer.

Nevíte jakou klimatizaci si vybrat, nebo jste nenašli tu kterou potřebujete?

Dále by vás mohly by Vás zajímat tyto klimatizace: