Klimatizace do bytů a domů

s nejdelší zárukou a garancí reakce technika do 3 hodin od nahlášení závady

Toshiba Super Daiseikai 9

Chladící výkon 2,5 - 4,5 kW

 

Topný výkon 3,2 - 5,5 kW

 

Popis klimatizace:

Vlajková loď Toshiby a námi nejprodávanější klimatizace. Elegantní nový vzhled a nově ve variantě chladiva s označením R32.

Daisekai patří mezi nejlepší klimatizace světa. Nejúspornější model který umí i levně topit od 0,315 Kč/h a levně také chladí. Klimatizace, která Vám šetří peníze a zároveň čistí vzduch tak, že dosáhnete kvality vzduchu jaká je v lese nebo po dešti. Výborná volba pro městské byty, pro lidi s alergií  a pro ty co chtějí mít doma či v kanceláři skvělou pohodu.

Toshiba Seiya

Chladící výkon 2,7 - 6,6 kW

Topný výkon 2,5 – 7 kW

Popis klimatizace:

Nová generace klimatizací Toshiba pro domácnost! Výjimečným rysem toho je, že jsou mnohem tišší než cokoliv předtím viděného. Vnitřní jednotka tak nenarušuje váš spánek, ani venkovní jednotka neruší sousedy, a je proto ideální pro všechny co bydlí ve městě. Samozřejmostí je prvotřídní energetická účinnost a příprava pro regulátory SmartHome s WiFi.

Toshiba Suzumi Plus

Chladící výkon 2,5 - 6 kW

Topný výkon 3,2 - 7 kW

Popis klimatizace:

Střední třída klimatizací od Toshiby. Úsporná klimatizace se speciálními funkcemi. Nový oblý model dodává příjemný vzhled. Suzumi je výhodná zlatá střední cesta se skvělým poměrem kvalita - cena. Tato klimatizace se vyznačuje dlouhou životností.

Toshiba Shorai

Chladící výkon 2,5 - 7 kW

Topný výkon 3,2 - 8 kW

Popis klimatizace:

SHORAI je TOSHIBA klimatizace vyšší střední třídy, je tedy výše než oblíbený model Suzumi. Navíc má ionizátor vzduchu, energetickou třídu topení A++, možno zatlumit a vypnout LED diodu na jednotce. Vyšší výkony mají elektrické ovládání bočních lamel! Lze redukovat výkon/příkon jednotky na 75% a 50% a tím šetřit penízky.

Gree U-Crown

Chladící výkon 2,6 - 5,27 kW

Topný výkon 3 - 5,27 kW

Popis klimatizace:

U-Crown je vlajková loď továrny Gree. Elegantní a moderní designové zpracování, společně se špičkovými technickými parametry, představují opravdu královské klimatizační zařízení, vyhovující požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků.

Gree Lomo Economic

Chladící výkon 2,5 / 3,2 / 4,6 kW

Topný výkon 2,8 / 3,4 / 5 kW

Popis klimatizace:

Kvalitní klimatizace za rozumnou cenu s ovládáním přes WiFi, ionizátorem vzduchu a invertorem. Infra ovladač pro měření teploty v místě.

Gree Fairy

Chladící výkon 2,7 / 3,5 / 5,2 / 7 kW

Topný výkon 3 / 3,7 / 5,3 / 7,4 kW

Popis klimatizace:

Úsporná, s ekologickým chladivem a nízkými náklady na údržbu.

Gree Lomo Luxury

Chladící výkon 2,6 / 3,5 / 5,1 / 6,7 kW

Topný výkon 2,8 / 3,7 / 5,3 / 7,3 kW

Popis klimatizace:

Elegantní styl, vynikající výkon a jedinečná kvalita. Nízká spotřeba energie, tichý provoz a atraktivní cena jsou předností těchto jednotek. Ionizátor a ovládání přes wifi je samozřejmostí.

Gree BORA

Chladící výkon 2,5 / 3,2 / 4,6 / 6,45 kW

Topný výkon 2,8 / 3,4 / 5,2 / 6,45 kW

Popis klimatizace:

Úžasná a levná klimatizace za rozumnou cenu s WIFI ovládáním, funkcemi pro lepší vzduch, podvíceným displeyem a vysokým rozsahem lamely až 180 stupňů. Z boku vypadá úžasně.

Daikin Ururu Sarara

Chladící výkon 2,5 - 5 kW

Topný výkon 2,1 - 4,6 kW

Popis klimatizace:

Unikátní klimatizace díky možnosti přívodu čerstvého vzduchu, zvlhčování a odvlhčování vzduchu. Klimatizací můžete dnes chladit i topit, díky Ururu Sarara navíc i čistit vzduch pomocí technologie Flash Streamer.

Toshiba parapetní jednotka COMFORT 

Chladící výkon 2,5 - 5 kW

Topný výkon 3,2 - 5,80 kW

Popis klimatizace:

Snadná instalace parapetní klimatizace na zem i podezdívku v podkoroví. Parapetní klimatizace má dva výdechy, jeden nahoru a jeden dolů. V zimě lze výdechem dolů posílat teplý vzduch a zažít tak pocit podlahového topení. Zákazníci tuto klimatizaci milují. Lze ji osadit tam tam kde třeba není možné klimatizaci kotvit, nebo tam, kde se nenachází rovná zeď.

 

Gree okenní klimatizace

Chladící výkon 2,7 / 3,7 kW

Topný výkon -

Popis klimatizace:

Kompaktní zařízení se snadnou instalací do předem připravených výklenků/rámů. Vhodné především k technickým účelům a tam kde není možnost montáže venkovní jednotky. Teplo je odváděno přímo zadní částí jednotky.

Nevíte jakou klimatizaci si vybrat, nebo jste nenašli tu kterou potřebujete?

Dále by vás mohly by Vás zajímat tyto klimatizace:

dataLayer.push({ 'page' : { 'type' : 'list', 'kind': 'product.list', 'list' : { 'name' : 'Do bytů a domů' } } });
dataLayer.push({'event': 'page'});