Blog

U klimatizace se šetřit nevyplácí

U klimatizace se šetřit nevyplácí

Klimatizace se pomalu ale jistě stává nedílnou součástí našich obydlí. Při výběru vhodné klimatizace hrají roli velké množství faktorů. Mnohdy se ale zákazníci neřídí radami odborníků v domnění, že když dají na vlastní názor, tak ušetří. To se často ukáže jako veliká chyba. Vítejte v příběhu tvrdohlavého zákazníka, který o peníze přišel.

Proč je délka záruky tak moc důležitá?

Proč je délka záruky tak moc důležitá?

Většina návštěvníků, kteří navštíví web s klimatizacemi, uvažuje o její koupi. Drtivá většina porovnává klasické parametry jako je výkon, hlučnost, spotřeba, cena, servisní služby atd. Jeden důležitý parametr téměř přehlížejí a tím je záruka. Nastíníme vám krátký příběh o tom, jaké trampoty jsem zažili při nákupu kancelářských židlí, a jak nám život znepříjemnila neprodloužená záruka.

Klimatizace do vinného sklepa

Klimatizace do vinného sklepa

Každý vinař vám řekne, že teplota je základním atributem při výrobě a archivaci vína. Každé víno má své specifika a tomu musí odpovídat i teplota ve vinném sklípku. Červená vína zrají při teplotě 15 stupňů, bílá vína se plně spokojí s 12 stupni, růžovým vínům nejvíce svědčí teplota kolem 8 stupňů a šumivá vína si potrpí na opravdový chládek, mezi 7 až 5 stupni. Jaká je tedy ideální teplota do vinného sklípku? Na toto téma by se dala vést sáhodlouhá diskuze, ale snad se všichni shodneme, když se zastavíme na 11 až 12 stupních.

Klimatizace jako pomocník při zrání sýrů

Klimatizace jako pomocník při zrání sýrů

Vyrábíte sýr a máte problém s teplotou? Díky speciální klimatizaci dokážete vychladit místnost na 12 stupňů a v zimě si i přitopit. Díky ustálení teplotě se vyhnete neškodným vadám sýrů a budete dosahovat těch nejlepších výsledků.

6 tipů pro správný výběr klimatizace

6 tipů pro správný výběr klimatizace

Uvažujete o koupi klimatizace, ale nevíte na co se máte zaměřit? Partner vám radí to, rodina tamto a přátelé zase něco jiného? Kde je pravda a co skutečně hraje podstatnou roli? Přinášíme vám 6 rad, které vám usnadní výběr nové klimatizace.

Topení moderní doby

Topení moderní doby

Klimatizace není jen skvělý pomocník v horkých dnech, ale i v zimě může skvěle posloužit a to hned z několika hledisek. Udiveně se ptáte “proč v zimě?”, ale budete překvapeni až zjistíte, že klimatizací nemusíte jen ochlazovat horkou místnost, ve které se pečete jako kuřata na grilu. Můžete si s ní během sychravé zimy i pekelně přitopit. Je to trend moderní doby, který má ale beze sporu velké množství výhod.

Je klimatizace hlučná?

Je klimatizace hlučná?

Hlučnost klimatizace je v dnešní době důležitým faktorem při výběru jednotky, zejména pokud umisťujete jednotku do dětského pokoje nebo ložnice.

Jak můžeme prodloužit životnost své klimatizace?

Jak můžeme prodloužit životnost své klimatizace?

Jak můžeme prodloužit životnost své klimatizace?Tato klimatizace sloužila v jednom z Hustopečských barů. Když nás její majitelé povolali na servis, bylo hned jasné proč klimatizace nefunguje. Nejvíce nás udivila odpověď majitelů: "Servis prováděla odborná firma v...

Nejčastější závady klimatizací

Nejčastější závady klimatizací

Nejčastější závady klimatizacíDnešní klimatizace se vyznačují 10 - 15 a často i více letou životností. Abychom zaručili její životnost je zapotřebí kvalitní montáž, nezanedbat servis a udržovat její čistotu. Je důležité vědět o nejdůležitějších závadách, které se při...

Topení klimatizací. Kolik nás stojí provoz klimatizace v zimě?

Topení klimatizací. Kolik nás stojí provoz klimatizace v zimě?

Topení klimatizací. Kolik nás stojí provoz klimatizace v zimě?Topení klimatizací. Kolik nás stojí provoz klimatizace v zimě? Málokdo ví, že klimatizace se dá využít i v zimě a to tak, že jí využijeme pro topení. Možná Vás napadne, proč bych si měl kupovat klimatizaci...

dataLayer.push({ 'page' : { 'type' : 'blog.list', 'kind': 'blog.list' } });