Vážíme si firem, které s námi spolupracují. Děkujeme

Co říkají naši zákazníci

Tomas Crhak
Tomas Crhak
2023-10-31
Montáž firmou Klimatizace-Hustopeče proběhla rychle a kvalitně do týdne po objednání. Mám multisplit 2+1. Nebylo třeba ani zakrývat nábytek- žádný prach nebyl protože při vrtání byl použít vysavač. Nyní používám klimatitaci na přitápění a jsem velmi spokojen.
Petr Vykoukal
Petr Vykoukal
2023-10-18
Děkuji firmě klimatizace Hustopeče,za vybranou klimatizaci Toshiba 1:1 Shorai Edge 5 kW.Vše proběhlo velmi rychle od nabídky,až po konečnou montáž s úklidem.Všem doporučuji.
Martin Kačmarčík
Martin Kačmarčík
2023-10-13
Vse v poradku. Firma dojela, navrhla reseni, udelala pripravu. Po dostaveni budovy prijeli, do 3 hodin bylo hotovo. Technici byli vzdy profesionalni a mili.
Jiří Šimek
Jiří Šimek
2023-10-10
Děkuji za rychlost montáže. 27.9.2023 objednáno 5.10.2023 ,namontováno,mohu jen doporučit.Hledal jsem vhodný typ klima a firmu a Klimatizace Hustopeče vyšla co do ceny jednotek, servisů a dojezdu nejlépe. Šimek J.
Erik Dresto
Erik Dresto
2023-09-25
Pri stavbe domu se opomelo na pripravu pro klimatizaci, coz logicky komplikuje dodatecnou instalaci. Nemel jsem zajem o listy ci uz v interieru nebo na fasade. Po prvotni konzultaci a navsteve montazniho technika sme vymysleli postup jak to udelat aby bylo nutne co nejmin zasahu ale zaroven vsechno fungovalo tak jak melo. Velmi pozitivne musim hodnotit postoj technika, ktery chapal muj cil a premyslel jak ho dosahnout, i kdyz to znamelo vic prace pro ne pri motanzi. Ve vysledku je jedina viditelna lista na stene v garazi. Po konzultaci jsme zvolili jednotky Shorai Edge White, 5ks vnitrnich a 2 ks venkovnich aby byl dostatecny vykon pro vsechny jednotky/mistnosti. Ovladani je velice jednoduche a je mozne vzdalene ovladani pomoci WIFI, ktere zaroven ukazuje realnou spotrebu elektriny. Celkove sem byl spokojeny aj s uklidem ktory po sobe neustale delali. Rozhodne muzu doporucit.
Bohumil Zahradník
Bohumil Zahradník
2023-09-11
Zatím je klimatizace namontována krátkou dobu na nějaké velké hodnocení co se týče provozu ale mohu velice kladně hodnotit přístup a komunikaci a posléze i kvalitně provedenou montáž.Dva dny po dotazu na klimatizaci přijel technik,prohlédl místo montáže a druhý den mi byla zaslána kalkulace na provedení montáže.Provedení montáže proběhlo asi za 4 dny a motáž byla provedena velmi profesionálně.Velice doporučuji.
Milan Lang
Milan Lang
2023-09-06
Firmu jsme si vybrali po rozsáhlém průzkumu trhu a spolehli jsme se nakonec na dobrou zkušenost sousedů. Termín byl v době, kdy jsme byli na dovolené, proto jsme byli mile překvapeni, když se našel termín ještě před ní. Pánové přijeli, vyhodnotili situaci a nainstalovali přesně podle našich požadavků. Měli s sebou dostatečné množství potrubí (náš odhad byl nižší) a po sobě samozřejmě uklidili. Pokud si zvolíte tuto firmu a klimatizaci od firmy Toshiba, neuděláte chybu.
Josef Otoupal
Josef Otoupal
2023-08-07
Firmu Klimatizace Hustopeče jsem si vybral na základě kladných recenzí na GOOGLU. Zvolil jsem si klimatizaci SPLIT 1:1, TOSHIBA SHORAI EDGE 2,5 kw. Po telefonické domluvě s pracovnící firmy jsme se domluvili na termínu realizace klimatizace. Ta probíhala velmi profesionálně, dva pracovníci firmy byli velmi šikovní. V průběhu instalace byl používán vysavač, takže se vůbec neprášilo. Po provedení instalace klimatizace byl proveden celkový uklid. Jsem moc spokojen a firmu můžu doporučit ostatním zájemcům.
Více referencí zde

Děkuji za profesionální montáž a rychlou opravu, znovu mě v dobrém slova smyslu překvapujete. U Vás mám opravdu pocit, že Vás problémy zákazníka zajímají.

Pan Reineger, Domašov

“Nejlepší rozhodnutí v našem životě. Manžel je alergik a stále nás trápila vlhkost v bytě. Díky této klimatizaci nám zmizela vlhkost, máme doma méně prachu a hlavně čistý vzduch. Klimatizace je tichá a na spotřebě energie ani nejde poznat, že funguje 24 hodin. Firma nám nabídla to nejlepší a my jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme hlavně alergikům.”

Reňákovi, Slavkov u Brna

“Děkujeme firmě Klimatizace Hustopeče za doporučení ohledně klimatizace na levné topení. Takové pohodlí doma v zimě jsme si dlouho neužili. Nejen, že klimatizace nic nestojí na spotřebu, ale hlavně je tak tichá, že o ní vůbec nevíme. Technici jsou ochotní, vše nám vysvětlili a ještě jsme dostali víno a vůni.

 Paní Stránská, Brno

“Na osobní schůzce s Hustopečích jsme si nemohli vybrat jinak než jednotku Toshiba Daiseikai. Ochotné slečny nás zaškolily a vše vysvětlily, takže jsme věděli, co nás čeká. Největší strach z nepořádku ani nebyl nutný, protože technici neustále uklízeli a byt vypadá dokonale.

Pan Sladký, Brno

S manželkou jsme již v důchodě tak nám stačila základní, ale přesto kvalitní klimatizace od Toshiby. Konečně se těšíme na léto, až k nám přijedou vnoučata a nebudou nadávat, že jim je vedro, a to díky Klimatizacím Hustopeče. Zařídili nám tak rychlou montáž, ještě než začala vedra. 

P. Dvořák, Hustopeče

Montáž probíhala od 7 od rána. Technici šikovní, vše si po sobě uklidili. Montáž byla jen krátká, takže ve 12 měli hotovo. S firmou super komunikace a ještě nám díky dárku voní krásně byt.

manželé Stránští, Velké Bílovice 

Stále váháte a nevíte, jak správně vybrat klimatizaci?

Pár tipů naleznete zde

Nenašli jste všechny informace? Kontaktujte nás!

Spojte se s našimi odbornými poradci, kteří vám rádi poradí a pomohou najít nejlepší řešení na míru.