Reference

Vážíme si firem, které s námi spolupracují. Děkujeme

Co říkají naši zákazníci

Petr Štraus
Petr Štraus
2021-12-28
Ověřená
S firmou Klimatizace Hustopeče jsem velmi spokojený. Montáž klimatizace Toshiba Shorai Edge proběhla v dohodnutém termínu. Práce byla provedena precizně a pracovníci po sobě vše uklidili. Firmu doporučuji. Petr Štraus
Vojtěch Válka
Vojtěch Válka
2021-11-11
Ověřená
Od firmy jsme si nechali instalovat již 4 klimatizační jednotky do našich sklepů. Vždy je vše v naprostém pořádku, klimatizace jsou perfektně tiché a oceňuji, že si dokázali často poradit asi s nestandardními situacemi při instalaci, kdy instalace do vinného sklepa má svá úskalí. jednotky už máme několik let a vše v naprostém pořádku. Rozhodně bychom firmu kdykoliv doporučili!
Jiří Ulvr
Jiří Ulvr
2021-10-23
Ověřená
Děkuji za pomoc s výběrem a následnou montáží klimatizace do RD. Vše bylo na profesionální úrovni a v naprosto neskutečné rychlosti. Můžu služby firmy jen a jen doporučit.
Sandra Boháčková
Sandra Boháčková
2021-10-07
Ověřená
Firmu Klimatizace Hustopeče, jsme nakonec nevyužily, jelikož jsme zvolili jiný způsob vytápění. Avšak spolupráce s firmou byla opravdu skvělá. Po vyplnění kontaktního formuláře, mě paní ihned druhý den ráno kontaktovala pro domluvu na osobní schůzku. Ještě v den schůzky, později odpoledne, mi zaslala cenovou nabídku a návrh řešení (máme dost členitý a otevřený dům). Ještě jsme řešily pár detailů po telefonu, ale opět, upravenou nabídku jsem obdržela ani né do půl hodiny. S takovýmto skvělým přístupem jsem se u žádné firmy nesetkala. :) Firmě do budoucna přeji spoustu spokojených zákazníků.
Jan Hlavoň
Jan Hlavoň
2021-10-01
Ověřená
S firmou Klimatizace Hustopeče jsem spokojený, poradili si se slabou přípravou od developera a zasekali mi veškeré přívody do zdi. Pánové uměli a vše funguje na jedničku.
Luděk Chalupa
Luděk Chalupa
2021-08-08
Ověřená
Firmu Klimatizace–Hustopeče mohu doporučit. Montéři byli profesionální, instalace jednotky proběhla dle našich přání a bez problémů. Montéři po sobě uklidili a podali nám informace o provozování jednotky. Předali nám i dárek v podobě láhve vína. Klimatizace Toshiba Shorai Edge je opravdu tichá, chladí výborně, jsme s ní spokojeni.
Zdenka Figlia
Zdenka Figlia
2021-08-03
Ověřená
Jsem velice spokojena. Již úvodní návštěva byla přínosem, instalace i komunikace super. Produkt tichý, jak slíbeno, funguje přesně podle očekávání. Doporučuji :)
petr žemla
petr žemla
2021-07-13
Ověřená
“Láhev vína byla příjemná pozornost. Mám 2+2 jednotky Toshiba Daiseikai, topí i chladí zcela potichu. Ke každé jednotce jsem si přikoupil wi-fi Realizace proběhla za jediný den, žádný nepořádek po chlapech nezůstal. Výborná spokojenost”
Sandra Klosová
Sandra Klosová
2021-07-11
Ověřená
Firmu Klimatizace - Hustopeče doporučuji všemi deseti. Spolupráce i řešení přípravných prací byly na jedničku. Mgr. Pencová nám pomohla s plánováním, byla nápomocná s dokumentací pro naše SVJ. Veškerá komunikace byla příjemná a velmi rychlá. Následně přijeli pánové s potřebným vybavením a vše rychle a čistě namontovali. Uklidili po sobě možná i líp, než to bylo před realizací :-D
Mirek Kolář
Mirek Kolář
2021-07-03
Ověřená
S firmou Klimatizace Hustopeče jsme byli velice spokojeni a máme s nimi jen skvělé zkušenosti. Před realizací projektu k nám přijela paní Mgr. M. Pencová, která nám vše vysvětlila a vše také naplánovala. Domluva byla vždy rychlá a snažila se nám ve všem vyhovět. Poté montéři, kteří projekt realizovali, byli profesionální, uklidili po sobě a předali nám informace o všech jednotkách společně s českými návody na jejich použití. Přivezli nám i dárek v podobě láhve vína, které jsme si ten večer se zapnutou klimatizací vychutnali u televize. Miroslav Kolář

Děkuji za profesionální montáž a rychlou opravu, znovu mě v dobrém slova smyslu překvapujete. U Vás mám opravdu pocit, že Vás problémy zákazníka zajímají.

Pan Reineger, Domašov

“Nejlepší rozhodnutí v našem životě. Manžel je alergik a stále nás trápila vlhkost v bytě. Díky této klimatizaci nám zmizela vlhkost, máme doma méně prachu a hlavně čistý vzduch. Klimatizace je tichá a na spotřebě energie ani nejde poznat, že funguje 24 hodin. Firma nám nabídla to nejlepší a my jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme hlavně alergikům.”

Reňákovi, Slavkov u Brna

“Děkujeme firmě Klimatizace Hustopeče za doporučení ohledně klimatizace na levné topení. Takové pohodlí doma v zimě jsme si dlouho neužili. Nejen, že klimatizace nic nestojí na spotřebu, ale hlavně je tak tichá, že o ní vůbec nevíme. Technici jsou ochotní, vše nám vysvětlili a ještě jsme dostali víno a vůni.

 Paní Stránská, Brno

“Na osobní schůzce s Hustopečích jsme si nemohli vybrat jinak než jednotku Toshiba Daiseikai. Ochotné slečny nás zaškolily a vše vysvětlily, takže jsme věděli, co nás čeká. Největší strach z nepořádku ani nebyl nutný, protože technici neustále uklízeli a byt vypadá dokonale.

Pan Sladký, Brno

S manželkou jsme již v důchodě tak nám stačila základní, ale přesto kvalitní klimatizace od Toshiby. Konečně se těšíme na léto, až k nám přijedou vnoučata a nebudou nadávat, že jim je vedro, a to díky Klimatizacím Hustopeče. Zařídili nám tak rychlou montáž, ještě než začala vedra. 

P. Dvořák, Hustopeče

Montáž probíhala od 7 od rána. Technici šikovní, vše si po sobě uklidili. Montáž byla jen krátká, takže ve 12 měli hotovo. S firmou super komunikace a ještě nám díky dárku voní krásně byt.

manželé Stránští, Velké Bílovice 

Stále váháte a nevíte, jak správně vybrat klimatizaci?

Pár tipů naleznete zde

Nenašli jste všechny informace? Kontaktujte nás!

Spojte se s našimi odbornými poradci, kteří vám rádi poradí a pomohou najít nejlepší řešení na míru.