Vážíme si firem, které s námi spolupracují. Děkujeme

Co říkají naši zákazníci

JAROSLAV POSOLDA
JAROSLAV POSOLDA
2023-01-06
Uvodem chci podekovat pani Mgr. Monika Pencová \,ktera po vyhledavani ,jakou klimatizaci si poridit \ mi vzala telefon a projednala cely proces jednotek klimatizace az po rozmisteni jednotek v RD. Nemusel jsem se osobne s nikym setkat a hned jsem citil a pochopil ze tato firma je pro me jednickou.......Klimatizace jsou usporne v nejvyssi energeticke tride a ovladani je jednoduche.Instalace probehla bez komplikaci. montaznici byli velice sikovni a ochotni cokoli jsem se ptal ,tak s radosti odpovidali.Vse po sobe uklidili, i krabice si odvezli. Byl jsem velice spokojen. Vsem svym pratelum a znamym vzdy doporucuji co se mi libi a s cim jsem spokojen.Sam jsem delal montaze tel. pristroju v Breclavi a byl jsem rad ze muzu lidem delat radost z dobre vykonane prace. Firma zajistuje kazdorocni servis pro sve zakazniky se slevou jako bonus. Jsem rad za takove mile jednani firmy Klimatizace Hustopece Klimatizaci mam uz rok a spokojenost nade vse. J.Posolda Velke Pavlovice
Ota Klepacek
Ota Klepacek
2022-12-07
Úvodem chci poděkovat zejména řediteli firmy "Klimatizace Hustopeče" panu Mgr. Lukášovi, který se mnou po telefonu projednal celý proces od vysvětlení funkcí různých jednotek klimatizací až po rozmístění jednotek v RD. Nemusel jsem se osobně s nikým setkat a hned jsem pochopil, že tato firma bude pro mě jedničkou!!! Je fakt, že klimatizace mám krátce, ale jsem zatím velmi spokojen. Dal jsem si do RD nainstalovat 4ks vnitřních jednotek klimatizace Toshiba Daisekai 9 a 2ks venkovních jednotek RAS 5.2 kW 2M18U2AVG_E, a to zejména jako zdroj vytápění. Klimatizace jsou úsporné v nejvyšší energetické třídě, což je při dnešních cenách energií velké plus a ovládání klimatizací je jednoduché. Instalace jednotek proběhla bez komplikací, montážníci byli na místě šikovní a ochotní, vše si uklidili vysavačem nečistoty po vrtání a odvezli i krabice od jednotek. Vysvětlili základní ovládání klimatizace. Za tyto profesionální služby jsem jim na oplátku, po dobu montáže, zajistil pitný režim, kávu a teplý oběd. Firma zajišťuje každoroční servis pro své zákazníky se slevou. Firmu samozřejmě doporučuji i ostatním zájemcům. Ještě jednou děkuji Klepacek Ota
Milena Šlapanská
Milena Šlapanská
2022-11-23
Byla jsem velice mile překvapená velmi ochotného personálu . Druhého dne zavolala paní vysvětlila jsem jí co potřebuji , všechno mi vysvětlila poslala nabídku . Vše jsme naplánovali. Přijeli včas velmi ochotně vše vysvětlili , namontovali , uklidili a odjeli . Prostě super.
Klaudia Konkolova
Klaudia Konkolova
2022-11-17
S firmou Klimatizace Hustopeče jsem velmi spokojena. Dali jsme si nejdřív nainstalovat klimatizaci Toshiba Daisekai do ložnice a o rok později Toshiba Shorai Edge do obývacího pokoje. Obě dvě klimatizace jsou velice úsporné v nejvyšší energetické třídě, což je při zvyšujících se cenách energií velké plus. Ovládání je jednoduché a intuitivní. Instalace proběhla v obou dvou případech bez komplikací a to navzdory tomu, že u první klimatizace byla venkovní jednotka instalována přes lešení do velké výšky na domě (cca 5m). Firma nám poskytuje i každoroční servis obou klimatizací a musím říct, že komunikace je vždy na vysoké úrovni. Firmu bych doporučila i ostatním, kteří váhají s výběrem pro dodání klimatizace.
Radek Horky
Radek Horky
2022-11-11
vše proběhlo rychle operativně bez problému, v případě nejasností s WIFI připojením okamžitá konzultace s ředitelem společnosti KH doporučuji
Peter Formánek
Peter Formánek
2022-11-03
Poptával jsem několik firem, kde nabízeli zaručeně nejlevnější a nejkvalitnější klimatizace a po cenové nabídce jsem se nestačil divit. Až firma Klimatizace-Hustopeče mě oslovila přehlednými webovými stránkami, kde měli srozumitelně vše rozepsané. Po zaslání poptávky se mě ozvali do 24 hodin. Navštívil mě doma pan ředitel, kde mi doporučil nejvhodnější řešení pro náš prostorní dům, vysvětlil princip a funkčnost klimatizací. Po objednání - montáž do týdne. Skvělá domluva, fajn parta techniků a techničky. Doma vytopené během 15 minut a naprostá spokojenost. Děkuji a všem doporučuji !!!
Frantisek Miks
Frantisek Miks
2022-11-03
Od společnost Klimatizace - Hustopeče jsme si nechali instalovat klimatizaci (3 vnitřní jednotky + multisplit). Od počátku to byla velmi příjemná zkušenost. Komunikace i veškeré další kroky naprosto perfektní. S klimatizací jsme také velice spokojeni.
Lada Brablec
Lada Brablec
2022-10-30
Rostoucí ceny energií mě přinutily zamyslet se jak v zimě ušetřit a současně nepřijít o tepelný komfort, na který jsem zvyklý. Při posuzování výhodnosti nejrůznějších zdrojů vytápění mě nejvíce zaujala a zároveň překvapila skutečnost, že k rychlému a především úspornému topení je možné použít klimatizaci. Po zvážení všech pro a proti jsem se rozhodl pro její pořízení prostřednictvím firmy Klimatizace Hustopeče. Při osobní a fundované konzultaci mi její ředitel pan Lukáš Donné s přihlédnutím k mým požadavkům doporučil typ Toshiba Shorai Edge. Realizace zakázky byla velice rychlá. Instalaci klimatizace provedli pracovníci firmy rychle, profesionálně a bez jakéhokoliv nepořádku. Současně ochotně a vyčerpávajícím způsobem zodpověděli všechny mé dotazy. Nyní si už naplno užívám tepla, které klimatizace za několik málo minut a s minimálními náklady vyrobí.
Vlasta Ber
Vlasta Ber
2022-09-27
Firmu jsme nakonec nevyužili, zvolili jsme jiný typ vytápění, ale i tak ji mohu vřele doporučit. Vše mi bylo podrobně a srozumitelně vysvětleno. Za tento vstřícný přístup děkuji.

Děkuji za profesionální montáž a rychlou opravu, znovu mě v dobrém slova smyslu překvapujete. U Vás mám opravdu pocit, že Vás problémy zákazníka zajímají.

Pan Reineger, Domašov

“Nejlepší rozhodnutí v našem životě. Manžel je alergik a stále nás trápila vlhkost v bytě. Díky této klimatizaci nám zmizela vlhkost, máme doma méně prachu a hlavně čistý vzduch. Klimatizace je tichá a na spotřebě energie ani nejde poznat, že funguje 24 hodin. Firma nám nabídla to nejlepší a my jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme hlavně alergikům.”

Reňákovi, Slavkov u Brna

“Děkujeme firmě Klimatizace Hustopeče za doporučení ohledně klimatizace na levné topení. Takové pohodlí doma v zimě jsme si dlouho neužili. Nejen, že klimatizace nic nestojí na spotřebu, ale hlavně je tak tichá, že o ní vůbec nevíme. Technici jsou ochotní, vše nám vysvětlili a ještě jsme dostali víno a vůni.

 Paní Stránská, Brno

“Na osobní schůzce s Hustopečích jsme si nemohli vybrat jinak než jednotku Toshiba Daiseikai. Ochotné slečny nás zaškolily a vše vysvětlily, takže jsme věděli, co nás čeká. Největší strach z nepořádku ani nebyl nutný, protože technici neustále uklízeli a byt vypadá dokonale.

Pan Sladký, Brno

S manželkou jsme již v důchodě tak nám stačila základní, ale přesto kvalitní klimatizace od Toshiby. Konečně se těšíme na léto, až k nám přijedou vnoučata a nebudou nadávat, že jim je vedro, a to díky Klimatizacím Hustopeče. Zařídili nám tak rychlou montáž, ještě než začala vedra. 

P. Dvořák, Hustopeče

Montáž probíhala od 7 od rána. Technici šikovní, vše si po sobě uklidili. Montáž byla jen krátká, takže ve 12 měli hotovo. S firmou super komunikace a ještě nám díky dárku voní krásně byt.

manželé Stránští, Velké Bílovice 

Stále váháte a nevíte, jak správně vybrat klimatizaci?

Pár tipů naleznete zde

Nenašli jste všechny informace? Kontaktujte nás!

Spojte se s našimi odbornými poradci, kteří vám rádi poradí a pomohou najít nejlepší řešení na míru.