774 453 355

Laciná klimatizace dvakrát placená!

Laciná klimatizace dvakrát placená!

Na každém rohu doslova zakopáváte o různé akce a výhodné cenové nabídky. Jistě máte ale osobní zkušenost, že ne vždy se vyplatí koupit tu nejlevnější variantu, ať už se jedná třeba o boty nebo pračku. Nejinak je tomu i u klimatizací, protože laciná klimatizace se může stát dvarkát placená! Dejte si pozor, co vše lákavá cena zahrnuje.

Spousta lidí podlehne výhodné ceně. Kdo by nechtěl mít příjemně vychlazený domov jen za 15 000 korun? Bohužel se ale jedná do značné míry o reklamní trik.

Klimatizace - Hustopeče partnerem Jihfestu

Co vše cena vlastně (ne)zahrnuje?

Tato cena často nezahrnuje například potřebné náklady, které jsou spojené s instalací klimatizace. Navíc není všeobecně známo, že klimatizace se mohou prodávat pouze s montáží (ať už přímo od prodejce nebo zprostředkovaně). Není totiž technicky možné, aby si kupující klimatizaci namontoval sám.

Dalším chytákem levné ceny jsou vlastnosti a kvalita dané klimatizace, zejména spotřeba, a tedy i provozní náklady. Pozornost je potřeba věnovat i odlišným hodnotám pro chlazení a topení. Neméně podstatným faktem je také délka záruky, která je standardně 2, někdy i 3 roky.

Toshiba Daiseikaci vs. levná klimatizace za 15 000 korun

Srovnali jsme naši nejlepší klimatizaci Toshiba Daiseikai s klimatizací konkurenční firmy s lákavou cenou 15 tisíc korun.

Vzhledem k nízkému příkonu Daiseikai je citelná úspora již během prvního roku provozu. Během chladící sezóny může ušetřit více než 1 000 Kč a během topné sezóny téměř 4 000 Kč, tedy dohromady 5 000 Kč za rok!

 

7 let bez starostí 

Na naši klimatizaci i montáž poskytujeme záruku 7 let, tedy 7 let máte garantováno, že vám bezplatně opravíme jakoukoliv závadu. Konkurenční klimatizace se standardní zárukou se může během této doby až 3x porouchat, ať už v záruce nebo často i po skončení záruční doby. Novou klimatizaci si chtít zřejmě kupovat nebudete. Nicméně i oprava vás může stát až několik tisíc korun v závislosti na závažnosti poruchy.

I když pořizovací cena Toshiby Daiseikai je cca 40 000 korun vč. základní montáže, při porovnání nákladů s levnou klimatizací během 7 let záruky stále ušetříte více než 10 000 korun!

Dáte přednost lákavé ceně nebo kvalitě, která vás ve výsledku vyjde levněji?

Více o klimatizaci Toshiba Daiseikai najdete na www.toshibadaiseikai.cz.
Zaujala vás a rádi byste probrali vhodnost Toshiby Daiseikai pro váš byt, dům či firmu? Kontaktujte nás!

Jak vybrat vhodnou klimatizaci?

Zvažujete, že si koupíte klimatizaci a řešíte, jak vybrat vhodnou klimatizaci? Co vše byste měli zvážit při jejím výběru? Split nebo multisplit a co to vlastně je? Jakou vybrat vnitřní a venkovní jednotku? V tom vám pomůže náš návod. Konkrétní řešení je ale vždy potřeba konzultovat s odborníky, kteří dokáží najít vhodné řešení vám přímo na míru.

Topení klimatizací. Kolik stojí provoz klimatizace v zimě?

Existuje spousta variant, jak v zimě topit, a vždy je třeba zohlednit, co od topení očekáváte. Spousta lidí stále neví, že jako topení lze využít také klimatizaci. Která varianta topení je nejlevnější a která vám pomůže vytopit prostory nejrychleji? Jaké jsou výhody a kolik vlastně stojí vytápění pomocí klimatizace?

Praktické tipy pro klimatizace Toshiba

Máte doma klimatizace Toshiba? Přinášíme vám několik „vychytávek“, které vám tyto klimatizace nabízí. Tyto praktické tipy pro klimatizace Toshiba vám poradí, jak můžete snížit jas LED diody na jednotce v místnosti, kde spíte, aby vás klimatizace nerušila, anebo jak si třeba při cestě z práce můžete pohodlně na dálku nastavit teplotu u vás doma. 😊

Jak probíhá stavební příprava pro montáž klimatizace krok po kroku?

Stejně jako rozvody vody, odpadů či elektřiny potřebuje i klimatizace svoji předpřípravu. Stavební přípravou pro montáž klimatizace se vyhnete v interiéru viditelným lištám a trubkám. Navíc pokud využijete speciální box, budete moci klimatizaci namontovat i až za několik roků. Jak konkrétně probíhá příprava pro montáž klimatizace krok po kroku?

Servis klimatizací v Tonstudio Rajchman

Nahrávací studio Tonstudio Rajchman v Dolních Bojanovicích si nás vybralo pro kompletní servis všech klimatizací v objektu. To je pro nás čest i potěšení. Tonstudio Rajchman kromě nahrávání hudby všech hudebních žánrů dokáže podle požadavku dodat vše potřebné ohledně nahrávky, ozvučení, instalací a pořízení zvukových i obrazových záznamů.