774 453 355

Proč je délka záruky klimatizace tak moc důležitá?

Délka záruky klimatizace by měla hrát důležitou roli ve vašem rozhodování

V dnešní době už není nic neobvyklého mít doma klimatizaci. Její nákup je ale dlouhodobý proces a není úplně jednoduchý. Většina zájemců o klimatizaci porovnává klasické parametry jako je výkon, hlučnost, spotřeba, cena, servisní služby atd. Jeden důležitý parametr ale často přehlížejí, a tím je právě délka záruky.  Proč je délka záruky tak moc důležitá dokážeme v názorném příběhu ze života.

Příběh: Jak nám život zkomplikovala krátká záruční doba kancelářských židlí

Nikdy by nás nenapadlo, jaké trampoty zažijeme při nákupu kancelářských židlí s krátkou zárukou. Špatné zkušenosti nás dovedli k tomu, že na naše klimatizace poskytujeme záruku až 7 let. Tím se naše záruka na klimatizace stala nejdelší zárukou na trhu. 

Ale zpět k nešťastným kancelářským židlím. Hned po roce užívání nových židlí začaly praskat stehy a rukojeti vyrobené z plastu se zlomily. Dokonce tak, že si kolegové málem rozbili hlavu o nábytek, co stál na nimi. Údajně kvalitní židle byly naštěstí v záruce, tak jsme tedy přistoupili k reklamaci.

Prodejce reklamoval poškozenou židli tak, že nám dodal náhradní díly z nově dodávaných kusů. Vše bylo po dobu krátké záruky v pořádku. Avšak po vypršení záruční doby se kancelářské židle rozpadaly dál.

Snažili jsme se od prodejce nakoupit náhradní díly, výrobce ale bohužel už  žádné náhradní díly neměl. A tak jsme museli koupit kancelářké židle nové. Byl to pro nás šok, kupovat po dvou letech novou sadu kancelářských židlí. Zcela se nám tak potvrdilo přísloví Laciné 2x placené. Naštěstí šlo “pouze” o kancelářské židle.

Jste připraveni na problémy s klimatizací?

Představte si, že to stejné se může stát se zárukou u vaší klimatizace. Klimatizaci máte namontovanou, doma vymalováno, nový koberec. Je velké horko +35 °C a klimatizace se najednou zastaví. Voláte ihned svému dodavateli klimatizací. Na druhé straně telefonu ale slyšíte: “Nezlobte se, je sezóna a klimatizace není v záruce. Já k Vám nyní nemohu přijet.” To je jistě k naštvání, ale to není ještě všechno.

Za měsíc se dodavateli podaří přijet a zjistí, že závada nastala v důsledku vyhořelé základní desky klimatizace. Jen materiál by běžně stál 12 000 – 15 000 Kč. Váš dodavatel vám ale oznámí, že se již náhradní díl nevyrábí. A tak vám nezbyde nic jiného, než si koupit klimatizaci novou. A to teprv naštve, platit klimatizaci po 3 letech včetně montáže znovu!

Výhodou Klimatizací – Hustopeče je, že poskytují na vybrané klimatizace prodlouženou záruku až 7 let, což je 2x i 3x delší živostnot než u vašich domácích spotřebičů nebo jiných dodavatelů klimatizací. Každý klient navíc získá slevu 50 % na velmi kvalitní servis prodlužující životnost klimatizace. Díky tomu naše klimatizace fungují i 15 – 20 let! 

A co když nastane porucha po době záruky?

Děláme vše proto, aby porucha nenastala. A pokud se na našich klimatizacích závada přece jen projeví, grantujeme vám reakci servisního technika do 48 hodin od nahlášení závady. Snažíme se každý problém rychle vyřešit. Avšak stát se může vše, a proto pokud se nebudeme vašemu problému věnovat do 48 hodin, máte právo si zavolat jiného dodavatele klimatizací, který zodpovědně a odborně opravu provede a postup zaznamená. My vám pak takový zásah zaplatíme ze svého.

Jsme hrdí na to, že vám Klimatizace – Hustopeče mohou poskytnout tyto nadstandartní služby. Zavolejte nám na tel: 774 453 355 nebo nás kontaktujte e-mailem. Rádi vám ukážeme, jak vám ještě umíme pomoci.

Toshiba Daiseikai nejlepší klimatizace na trhu. Šetří peníze, čistí vzduch, chladí i topí.

Laciná klimatizace dvakrát placená

Na každém rohu doslova zakopáváte o různé akce a výhodné cenové nabídky. Jistě máte ale osobní zkušenost, že ne vždy se vyplatí koupit tu nejlevnější variantu, ať už se jedná třeba o boty nebo pračku. Nejinak je tomu i u klimatizací, protože laciná klimatizace se může stát dvakrát placená! Dejte si pozor, co vše lákavá cena zahrnuje.

Klimatizace – Hustopeče partnerem Jihfestu

Klimatizace – Hustopeče byli partnerem akce Jihfest – prvního rádiového a online hudebního festivalu na jižní Moravě, který pořádalo Rádio Jih. Akce se uskutečnila 22. 5. 2020 v moderních prostorách Tonstudia Rajchman v Dolních Bojanovicích a vystoupila: Verona, I.V.M., Voxel, Reflexy, Pokáč a cimbálová muzika Grajcar.

U klimatizace se šetřit nevyplácí

Při výběru vhodné klimatizace hraje roli velké množství faktorů. Mnohdy se ale zákazníci neřídí radami odborníků v domnění, že když dají na vlastní názor, tak ušetří. Tento příběh ukáže, že demontáž poškozené klimatizace a místo ní instalace používané klimatizace neznámé značky z jiného prostoru není nejšťastnější, ani nejlevnější volbou.

Klimatizace jako pomocník při výrobě vína

V posledních letech na území České republiky teploty neustále rostou. To samozřejmě postihuje i vinaře, kteří proto zažívají “horké chvíle” se svým vínem. Ve sklepech bývá až 20 °C, a to je pro vinaře doslova zlý sen. Jako dobrý pomocník při výrobě vína se osvědčila klimatizace, která dokáže ve sklepě navodit stálou teplotu až 12 °C.

6 tipů pro správný výběr klimatizace

Uvažujete o koupi klimatizace, ale nevíte, na jaké parametry a vlastnosti se máte zaměřit? Každý vám radí něco jiného? Kde je pravda a co skutečně hraje podstatnou roli? Přinášíme vám 6 tipů, které vám usnadní výběr nové klimatizace do vašeho domu či bytu.