Stavební příprava pro montáž klimatizace

Stavební příprava pro montáž klimatizace

Jde o návrh řešení a následnou instalaci rozvodů pro klimatizace Příprava pro montáž klimatizace - Příklad správné stavební přípravyv novostavbách či rekonstrukcích před finální úpravou povrchů tak, aby byla možná instalace klimatizací bez viditelných lišt a trubek.

Více o stavební přípravě »

Příprava pro montáž klimatizace - Příklad špatné stavební přípravyFirmu, která vám bude realizovat přípravu pro montáž klimatizace, je třeba vybírat obezřetně. Ne každá příprava znamená v budoucnu také jednoduchou instalaci.

Více o možných problémech »

Jde o návrh řešení a následnou instalaci rozvodů pro klimatizace v novostavbách či rekonstrukcích před finální úpravou povrchů tak, aby byla možná instalace klimatizací bez viditelných lišt a trubek.

Firmu, která vám bude realizovat přípravu pro montáž klimatizace, je třeba vybírat obezřetně. Ne každá příprava znamená v budoucnu také její jednoduchou instalaci klimatizace.

Užitečné rady a tipy – blog

Jak probíhá stavební příprava pro montáž klimatizace krok po kroku? »

Stejně jako rozvody vody či elektřiny potřebuje i klimatizace svoji předpřípravu. Vyhnete se tak viditelným lištám a trubkám v interiéru.

Montáž jedné špatně provedené přípravy klimatizace »

Jednou jsme měli montovat klimatizace u zákazníka s hotovou stavební přípravou. Nicméně se ukázalo, že není příprava jako příprava. Odstrašující příklad špatně provedené přípravy.

Typy příprav

Přípravu pro montáž klimatizace je vždy potřeba přizpůsobit konkrétní potřebě. Na odkazech níže najdete informace o kvalitní stavební přípravě pro jednotlivé typy příprav:

Zavolejte nám na tel. 774 453 355 a my:

s vámi vše probereme a přijedeme na stavbu.

Vymyslíme a navrhneme vhodné trasy rozvodů.

Spočítáme správný výkon klimatizace, vše si spolu odsouhlasíme.

Zrealizujeme rozvody přípravy pro klimatizace.

Zkoordinujeme a správně instruujeme navazující řemesla, aby vše dopadlo, jak má.

Poté už jen namontujeme a zprovozníme jednotky klimatizace, servisujeme a staráme se o jejich správnou funkci.

Jelikož je každý typ přípravy specifický a přináší různá rizika, není vhodné, ani možné vše vypisovat na webové stránky. Doporučujeme, abyste se s vaším konkrétním dotazem na přípravu klimatizace obrátili přímo na naše odborné  poradce. Mají zkušenosti s řadou úspěšných instalací a bezplatně s vámi proberou vše potřebné a poradí vám s individuálním řešením.

Váš odborný poradce:

Mgr. Monika Pencová, DiS.
 +420 774 453 355
 info@klimatizace-hustopece.cz

Váš odborný poradce:

Mgr. Monika Pencová, DiS.
 +420 774 453 355
 info@klimatizace-hustopece.cz