Stavební příprava pro montáž klimatizace

 

HLAVNÍ VÝHODY STAVEBNÍ PŘÍPRAVY KLIMATIZACE

Správná funkčnost

Stavební přípravou pro klimatiaci zajistíte dokonalý přístup k propojení jednotek klimatizace.

Dokonalý vzhled

V případě stavební přípravy pro klimatizaci se nemusíte obávat nevzhledných lišt.

Na správném místě

Poradíme Vám kde ideálně klimatizaci a její jednotku umístit, aby zařízení plnilo svou funkci dokonale.

Bez kompromisů

V případě, že vybíráte místo pro klimatizaci dle hotových dispozic, často dochází ke kompromisům.

STAVÍTE DŮM A UVAŽUJETE O KLIMATIZACI DO BUDOUCNA?

Počítejte rovnou i s přípravou pro klimatizaci stejně jako s ostatními rozvody.
Připravou pro klimatizaci v hrubé stavbě předejdete sekání do hotových omítek v novostavbě nebo instalaci nevzhledných lišt pro odvod kondenzátu a přívod chladiva od venkovní jednotky.

Přípravou pro montáž klimatizace včas a elegantně vyřešíte odvod kondenzátu a připravíte si vhodnou elektro-instalaci například pro chytré domy.

Příprava pro montáž klimatizace je výbornou službou i pokud plánujete klimatizaci do domu umístit o nějaký čas později. 

 

PROVÁDÍTE REKONSTRUKCI DOMU NEBO BYTU?

Myslete na to, že s rekonstrukcí zvyšujete i komfort budoucích obyvatel domu nebo bytu. Klimatizace je jedna z vymožeností, které vám právě komfort přináší, vytváří vhodné klima, levně chladí a v parném létě vás ušetří před horkem. A právě proto je vhodné na ni a její přípravu pro budoucí montáž myslet už dnes.

Kvalitně provedená příprava pro montáž klimatizace z kvalitních materiálů je použitelná i za několik let. Nemusí být vidět, nemusí kazit vzhled. Prostě bude v domě schovaná. 

 

NEPLÁNUJETE KLIMATIZACI IHNED?

I  pro Vás máme řešení! Přípravu pro klimatizaci provedeme, tak, že uvnitř budovy (pod budoucí jednotku klimatizace) umístíme do zdi plastový kastlík s bílým víčkem (viz. foto na levé straně). K této krabičce se přivedou potrubí pro chladivo, odvod kondenzátu z jednotky a elektro. Plastový kastlík se zaomítá omítkou dokolem sebe. Po dokončení omítek a vymalování kastlík osadíte bílým víčkem (lze uzavřít i před omítkami) a takto provedená příprava na klimatizaci počká klidně více let než na ni namontujete klimatizaci. Nic kromě víčka plastového kastlíků není na zdi vidět.

 

Příprava pro montáž klimatizace od Klimatizace – Hustopeče

Klimatizace – Hustopeče provádí kvalitní přípravu pro montáž klimatizace s instalací nejkvalitnějšího Cu potrubí, přívodu elektřiny a odvodem kondenzátu. Doporučujeme, aby si stavebník přípravu neprováděl sám. Doporučujeme, aby přípravu pro montáž klimatizace neprováděly jiné subjekty než technici chlazení, nebo subjekty, které s nimi přírpau pro montáž nekonzultují. Špatně provedená příprava způsobí velké problémy a náklady na její opravu mohou mnohonásobně převýšit cenu samotné přípravy. Pokud práci nedodává naše firma, nemůžeme poskytnout na cizí přípravu záruku, protože kvalita použitých materiálů se může značně lišit.

Neumíme poskytnout materiál pro práci svépomocí. Sami vám zhotovit přírpavu pro montáž klimatizace ani nedoporučujeme.

 

Po provedení přípravy pro montáž, tedy až budou dodělány vnitřní omítky, venkovní fasáda, přijížíme opět my a monutujeme vybrané klimatizace na provedenou přípravu.

INSTALACE KONZOLÍ VENKOVNÍ JEDNOTKY PŘED ZATEPLENÍM

Někdy je také vhodné pro venkovní jednotku klimatizace umístit konzolu ještě před zateplením a tím konzoli z části překrýt právě zateplením. Zateplení se provede přes konzoli a budou vidět jen nožičky pro montáž venkovní klimatizace.  Můžete si tak udělat hezkou barvu na fasádě a klimatizaci namontovat jen na zbývající přiznané nožičky konzole.

Jakou použít konzoli pro venkovní jednotku klimatizace poradí náš odborný poradce.

Pokud přípravu pro klimatizaci dělá někdo bez zkušeností, většinou jsou potřeba dodatečné úpravy, čímž se příprava stává zcela zbytečnou. Předejděte podobným problémům a kontaktujte naše odborné poradce:

FOTOGRAFIE ZE STAVEBNÍ PŘÍPRAVY PRO KLIMATIZACI

VÍCE O MONTÁŽI A JEJÍM PRŮBĚHU SE MŮŽETE DOZVĚDĚT