Klimatizace do kanceláří, hotelů, penzionů

vhodná do místnosti do 20m²
Toshiba RAV nástěnná jednotka

Chladící výkon 2,5 - 6,7 kW

 

Topný výkon 3,4 - 7,7 kW

 
Popis klimatizace:

Perfektní řešení pro celoroční provoz 24 hodin denně pro chlazení nebo topení s vysokou účinností, nízká spoteba energie díky invertrové technologii. Navíc třeba 3 jednotky mohou být v jedné místnosti instalovány a ovládány jako jedna a proto se hodí do větších provozů, autosalonů nebo výrobních hal.

vhodná do místnosti do 20m²
Toshiba RAV podstropní jednotka

Chladící výkon 3,6 - 14 kW

 

Topný výkon 4 - 16 kW

 
Popis klimatizace:

Podstropní jednotky jsou všestaranně vhodné. Při provozu chlazení podporující přirozené proudění vzduchu podél stropu, při provozu topení je teplý vzduch směřován směrem dolů.

vhodná do místnosti do 20m²

Toshiba RAV Kazetová jednotka 60×60 SLIM

Chladící výkon 2,5 - 5 kW

 

Topný výkon 3,4 - 5,6 kW

 
Popis klimatizace:

Kazetové jednotky lze díky malým rozměrům umístit do každého podhledu, zaručený optimální směr výdechu s tichým provozem. Čerpadlo kondenzátu je zabudované už přímo ve vnitřní jednotce. Možnost přívodu čerstvého vzduchu v objemu až 15% vzduchového výkonu.

Toshiba Suzumi Plus

Střední třída klimatizací od Toshiby. Úsporná klimatizace se speciálními funkcemi. Nový oblý model dodává příjemný vzhled. Suzumi je výhodná zlatá střední cesta se skvělým poměrem kvalita - cena. Tato klimatizace se vyznačuje dlouhou životností.

Toshiba Super Daiseikai 9

Vlajková loď Toshiby a námi nejprodávanější klimatizace. Elegantní nový vzhled a nově ve variantě chladiva s označením R32.

Daisekai patří mezi nejlepší klimatizace světa. Nejúspornější model který umí i levně topit od 0,315 Kč/h a levně také chladí. Klimatizace, která Vám šetří peníze a zároveň čistí vzduch tak, že dosáhnete kvality vzduchu jaká je v lese nebo po dešti. Navíc se jedná o jediný model s plazmovým filtrem. Výborná volba pro městské byty, pro lidi s alergií  a pro ty co chtějí mít doma či v kanceláři skvělou pohodu.

Toshiba parapetní jednotka COMFORT 

Snadná instalace parapetní klimatizace na zem i podezdívku v podkoroví. Parapetní klimatizace má dva výdechy, jeden nahoru a jeden dolů. V zimě lze výdechem dolů posílat teplý vzduch a zažít tak pocit podlahového topení. Zákazníci tuto klimatizaci milují. Lze ji osadit tam tam kde třeba není možné klimatizaci kotvit, nebo tam, kde se nenachází rovná zeď.

 

Daikin Ururu Sarara

Unikátní klimatizace díky možnosti přívodu čerstvého vzduchu, zvlhčování a odvlhčování vzduchu. Klimatizací můžete dnes chladit i topit, díky Ururu Sarara navíc i čistit vzduch pomocí technologie Flash Streamer.

Nevybrali jste? Mohly by Vás zajímat tyto klimatizace a příslušenství.
dataLayer.push({ 'page' : { 'type' : 'list', 'kind': 'product.list', 'list' : { 'name' : 'Do kanceláří' } } });