Klimatizace do kanceláří, hotelů, penzionů

vhodná do místnosti do 20m²
Toshiba RAV nástěnná jednotka

Chladící výkon 2,5 - 6,7 kW

 

Topný výkon 3,4 - 7,7 kW

 
Popis klimatizace:

Perfektní řešení pro celoroční provoz 24 hodin denně pro chlazení nebo topení s vysokou účinností, nízká spoteba energie díky invertrové technologii. Navíc třeba 3 jednotky mohou být v jedné místnosti instalovány a ovládány jako jedna a proto se hodí do větších provozů, autosalonů nebo výrobních hal.

vhodná do místnosti do 20m²
Toshiba RAV podstropní jednotka

Chladící výkon 3,6 - 14 kW

 

Topný výkon 4 - 16 kW

 
Popis klimatizace:

Podstropní jednotky jsou všestaranně vhodné. Při provozu chlazení podporující přirozené proudění vzduchu podél stropu, při provozu topení je teplý vzduch směřován směrem dolů.

vhodná do místnosti do 20m²

Toshiba RAV Kazetová jednotka 60×60 SLIM

Chladící výkon 2,5 - 5 kW

 

Topný výkon 3,4 - 5,6 kW

 
Popis klimatizace:

Kazetové jednotky lze díky malým rozměrům umístit do každého podhledu, zaručený optimální směr výdechu s tichým provozem. Čerpadlo kondenzátu je zabudované už přímo ve vnitřní jednotce. Možnost přívodu čerstvého vzduchu v objemu až 15% vzduchového výkonu.

Toshiba Suzumi Plus

Toshiba Suzumi patří do střední třídy klimatizací od Toshiby s příjemným oblým vzhledem. Jde o úspornou klimatizaci třídy A++ se samočístící funkcí, Eco režimem, účinným filtračním systémem nebo možností ztlumení vnitřní jednotky.

R

NÁŠ TIP

Vlajková loď Toshiby a námi nejprodávanější klimatizace. Má elegantní vzhled a nově je ve variantě chladiva s označením R32.

Daiseikai patří mezi nejprodávanější klimatizace Toshiba a zároveň nejlepší klimatizace na trhu. Jde o velmi úsporný model (A+++), který umí levně chladit i topit, a zároveň čistí vzduch díky jedinečnému plazmovému filtru. Výborná volba pro městské byty i pro firmy nebo třeba pro alergiky.

Toshiba parapetní jednotka COMFORT 

Parapetní klimatizace Toshiba se snadno instaluje na zem i podezdívku v podkoroví. Má dva výdechy, jeden nahoru a jeden dolů. V zimě lze výdechem dolů posílat teplý vzduch a zažít tak pocit podlahového topení. Lze ji osadit do místností, kde není možnost klimatizaci kotvit nebo kde se nenachází rovná zeď.

 

Daikin Ururu Sarara

Daikin Ururu Sarara je unikátní klimatizace díky možnosti přívodu čerstvého vzduchu, zvlhčování a odvlhčování vzduchu. Klimatizací můžete chladit, topit i čistit vzduch pomocí technologie Flash Streamer.

Nevybrali jste? Mohly by Vás zajímat tyto klimatizace a příslušenství.