774 453 355

Servis klimatizací v Tonstudio Rajchman

Servis klimatizací v Tonstudio Rajchman

Klimatizace – Hustopeče provádí nejen montáž klimatizací, ale také servis a opravy klimatizací, a to nejen těch, které sami instalujeme, ale i všech klimatizací od jakéhokoliv jiného dodavatele. Právě díky servisům se občas dostaneme do míst, které jsou pro nás zajímavé a výjimečné. Takovým místem je i nahrávací studio Tonstudio Rajchman v Dolních Bojanovicích.

Tonstudio Rajchman logo

Dostalo se nám velké cti, že si nás Tonstudio Rajchman vybralo pro kompletní servis všech klimatizací v objektu. Velmi nás potěšilo, že důvěřují našemu důkladnému servisu a celé studio nám „svěřili“ do péče. Na servisu jsme si dali jako vždy záležet, aby při nahrávaní i pohybu po studiu zase proudil místnostmi čistý a chladný vzduch přesně podle potřeby.

Tonstudio Rajchman - servis venkovních jednotek klimatizací

Tonstudio Rajchman bylo otevřeno v roce 2005 a je umístěno v malebném kraji jižní Moravy, v oblasti vinných sklepů. Bylo postaveno na zelené louce a od počátku zamýšleno jako prostor určený k nahrávání. Díky tomu mohlo být studio vyprojektováno a vybudováno podle nejnovějších technologií a akustických poznatků. V budově se nachází hned dvě studia, každé s vlastní režií. Ty jsou ale technologicky propojeny, takže je možné využít oba prostory současně na jeden projekt. Do většího sálu o velikosti 170 m² se najednou pohodlně usadí i celý symfonický orchestr, který zde i nejednou také nahrával.

Široký rozsah působení Tonstudio Rajchman

Společnost Tonstudio Rajchman se ale nezabývá jen nahráváním hudby všech hudebních žánrů. Má široký rozsah působení v celé oblasti hudebního průmyslu. Dokáže sestavit a dodat přesně podle požadavku zákazníka vše potřebné ohledně nahrávky, ozvučení, instalací a pořízení prvotních záznamů, ať už zvukových nebo obrazových. Zabezpečuje ozvučení koncertů, festivalů, firemních a společenských akcí, a to včetně osvětlení, pódií, zastřešení, videoprojekcí, streamu a dalšího technického a organizačního zabezpečení. V budově studia se nachází i profesionální videostudio se střižnou, prodejna ozvučovací, nahrávací a osvětlovací techniky nebo grafické studio, které kromě grafických návrhů nabízí také tisk bookletů a výrobu CD a DVD. Veškeré náležitosti ohledně autorských práv OSA, Intergram atd. pak zajišťuje hudební vydavatelství. CD a DVD z produkce Tonstudia je možné zakoupit i prostřednictvím vlastního e-shopu.

Tonstudio Rajchman - vchod

Tonstudio Rajchman spolupracuje s takovými hudebními tělesy jako je Czech Virtuozi, Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín nebo třeba Státní filharmonie Brno. Jejich zákazníky jsou i osobnosti a hudební skupiny jako je třeba Richard Müller, Arakain, Banjo Band Ivana Mládka, Petr Bende, Petra Janů, Fleret, Láďa Kerndl, Eva Pilarová, Marie Rottrová. Často jejich služby využívají také lidové a cimbálové muziky BROLN, Grajcar, Jiří Helán, Hradišťan – Jiří Pavlica a velkou řadou dalších. Podílelo se také na ozvučení a pořádání řady turné, festivalů či firemních akcí a eventů nebo realizovalo menší i velké audio a video instalace.

Děkujeme za příležitost prohlédnout si tyto prostory zblízka 😊

Praktické tipy pro klimatizace Toshiba

Máte doma klimatizace Toshiba? Přinášíme vám několik „vychytávek“, které vám tyto klimatizace nabízí. Tyto praktické tipy pro klimatizace Toshiba vám poradí, jak můžete snížit jas LED diody na jednotce v místnosti, kde spíte, aby vás klimatizace nerušila, anebo jak si třeba při cestě z práce můžete pohodlně na dálku nastavit teplotu u vás doma. 😊

Montáž jedné špatně provedené přípravy

Jednou jsme měli montovat klimatizace u zákazníka s hotovou stavební přípravou. Nicméně se ukázalo, že není příprava jako příprava. Jaké komplikace mohou nastat u montáže klimatizací u špatně provedené přípravy a kolik času, peněz i nervů vás to může stát, vám ukážeme na odstrašujícím příkladě.

Jak probíhá stavební příprava pro montáž klimatizace krok po kroku?

Stejně jako rozvody vody, odpadů či elektřiny potřebuje i klimatizace svoji předpřípravu. Stavební přípravou pro montáž klimatizace se vyhnete v interiéru viditelným lištám a trubkám. Navíc pokud využijete speciální box, budete moci klimatizaci namontovat i až za několik roků. Jak konkrétně probíhá příprava pro montáž klimatizace krok po kroku?

Laciná klimatizace dvakrát placená

Na každém rohu doslova zakopáváte o různé akce a výhodné cenové nabídky. Jistě máte ale osobní zkušenost, že ne vždy se vyplatí koupit tu nejlevnější variantu, ať už se jedná třeba o boty nebo pračku. Nejinak je tomu i u klimatizací, protože laciná klimatizace se může stát dvakrát placená! Dejte si pozor, co vše lákavá cena zahrnuje.

U klimatizace se šetřit nevyplácí

Při výběru vhodné klimatizace hraje roli velké množství faktorů. Mnohdy se ale zákazníci neřídí radami odborníků v domnění, že když dají na vlastní názor, tak ušetří. Tento příběh ukáže, že demontáž poškozené klimatizace a místo ní instalace používané klimatizace neznámé značky z jiného prostoru není nejšťastnější, ani nejlevnější volbou.