Využijte akci na multisplit klimatizace a získejte ZDARMA 1 vnitřní jednotku! Více informací naleznete zde.
Klimatizace - Hustopeče > Članky > Novinka na trhu TOSHIBA HAORI

Novinka na trhu TOSHIBA HAORI

Skutečně elegantní design Toshiba Haori

Unikátní koncept od společnosti Toshiba, první klimatizace s látkovým potahem, která Vám umožní dokonalé individualizace Vašeho stylu. Klimatizace přirozeně zapadne do Vašeho interiéru a splyne s okolím.

Energetická třída A+++

Provoz klimatizace Toshiba Haori je díky výborné energetické účinnosti nesmírně efektivní. Spotřeba klimatizace při výkonu 2 kW a jmenovitém příkonu 0,54 kW za hodinu provozu zaplatíte 2,34 Kč. Denní provoz klimatizace Vás tak může vyjít 23 kč za den při desetihodinovém provozu. A to už se vyplatí.

Návratnost investice do kvalitní klimatizace se vám v průběhu let vrátí v podobě levnějších účtů za elektřinu a naše 7 letá záruka vám garantuje bezchybný provoz po monho let.

Jak vybrat vhodnou klimatizaci - vnitřní jednotky Toshiba

Dopřejte si japonskou kvalitu

Společnost Toshiba je na trh klimatizací již 60. let a o tom svědčí i kvalita provedení jejich výrobků. Pokroková invertorová technologie rotačního kompresoru kombinuje ukázkový výkon a příkladnou spolehlivost. Minimalizuje teplotní výkyvy a zajišťuje tak konstantní teplotu v místnosti. Nejenže tak zvyšuje efektivitu chlazení nebo vytápění, ale současně snižuje riziko vzniku hluku a chod zůstává dokonale tichý. 

Tato invertorová technologie umožňuje regulovat rychlost otáček podle potřeby, ať už chladíte nebo topíte.

chlazení a topení
A +++

ULTRA TICHÁ
VNITŘNÍ JEDNOTKA
pouze 19 dB

snížená hlučnost
venkovní jednotky
37 dB

Pokud se Vám nechce číst, podívejte se na produktové video

chlazení a topení
A +++

ULTRA TICHÁ
VNITŘNÍ JEDNOTKA
pouze 19 dB

snížená hlučnost
venkovní jednotky
37 dB

Nekonečné možnosti individualizace

Jedna klimatizace která má mnoho podob. V balení jsou dvě základní barvy potahu šedá a černá, ale na výběr máte ještě dalších šest barev které si můžete vybrat jak příslušenství.

Co když se mi žádna barva nelíbí?

Pomocí šablony si můžete nechat vyrobit potah na míru, je to velice jednoduché potah je uchycen na klimatizaci pomocí suchého zipu a jeho výměna je velice snadná – zvládne ji každý. 

Kouzlo spočívá v tom, že si můžete vybrat materiál podobný nebo dokonce stejný jako jsou jsou prvky ve vašem interiéru.

Vzduch vhodný i pro alergiky?

Díky speciální povrchové úpravě lamel tepelného výměníku Toshiba Magic Coil se usazené nečistoty neustále odplavují spolu se zkondenzovanou vlhkostí.

Ničí bakterie a viry

Obsahuje filtrToshiba Ultra Pure, který zachytí až 94 % částic nečistot v ovzduší, které mají průměr menší než 2,5 mikrometru (tzv. částice PM2.5). Studie prokázaly jednoznačnou souvislost mezi vystavením jemným prachovým částicím a onemocněním plic či zhoršením chronického onemocnění. Tento filtr vám tak pomáhá  doma vytvářet zdravé životní prostředí.

Nový designový ovladač

Nový intuitivní dálkový ovladač obohacený o nové funkce jako je výběr POWER a ECO režim, který vám pomůže snížit účty za elektřinu, naopak HI-POWER účinně a hlavně rychle vychladí nebo vytopí celý prostor.

Ovladač pro Toshiba Haori obsahuje magnetický držák na stěnu, který snadno připevníte na stěnu a máte jej vždy po ruce.

Integrovaný Wifi modul

Rozšiřte si požadovaný komfort a nastavte si dokonalé parametry pro chlazení nebo topení pro celou rodiny, kdykoli a odkudkoli. Když jste doma, jednoduše nahraďte IR dálkový ovladač intuitivní chytrou SMART aplikací. Tím získáte snadné ovládání ke klimatizační jednotce, když jste na cestách, takže můžete přizpůsobit komfort svému životnímu stylu! U všech modelů Toshiba Haori je modul Wi-Fi neviditelný díky vestavnému bezdrátovému provedení.