774 453 355

TOPTE KLIMATIZACÍ! Nyní za akční ceny

TOPTE KLIMATIZACÍ! Nyní za akční ceny

Topení krbem

Využijte naší akce! Kupte kvalitní klimatizace Toshiba za výhodnou cenu a topte letos levněji. 

Akce platí do 31. ledna 2021 nebo do vyprodání zásob.

Topení klimatizací je levné a rychlé, patří mezi efektivní a ekologické způsoby vytápění. Klimatizaci navíc využijte i v létě ke chlazení. Má ale řadu dalších výhod, dokáže třeba čistit vzduch – u Toshiby Daiseikai pomocí plazmového filtru i od těch nejmenších částic virů a bakterií, například i koronaviru.

Klimatizace montujeme v celé České republice! Termíny montáže již od 14 dnů!

Využitím akce získáte také kvalitní montáž, důkladný servis s 50% slevou po celou dobu životnosti klimatizace a garantovanou reakci technika do 48 hodin od nahlášení závady.
Na všechny klimatizace Toshiba od nás dostanete navíc záruku 7 let.

Akce na klimatizace Toshiba

u

Akce na klimatizace Toshiba

u

Toshiba Daiseikai

Vlajková loď

Toshiba Daiseikai patří mezi nejprodávanější klimatizace Toshiba a zároveň nejlepší klimatizace na trhu. Jde o velmi úsporný model (A+++), který umí levně chladit i topit, a zároveň čistí vzduch díky jedinečnému plazmovému filtru, který je schopný zachytit i ty nejmenší částice virů a bakterií, například i koronaviru. 

Více o této klimatizaci »

Výkon       Původní cena   Akční cena

2,5 kW        51 960 Kč           38 990 Kč

3,5 kW        56 160 Kč           40 990 Kč

4,5 kW        68 920 Kč           52 190 Kč

Toshiba Shorai Edge

Zlatá střední cesta

Toshiba Shorai Edge je novinkou v klimatizacích střední třídy s hranatým designem a matným povrchem. Patří mezi nejtišší klimatizace na trhu s energetickou hodnotou A+++. Ztišit lze vnější i vnitřní jednotku. Díky nové technologii HADA CARE umožňuje proudění vzduchu bez průvanu v místnosti.

Více o této klimatizaci »

Výkon       Původní cena   Akční cena

2 kW             37 440 Kč          28 590 Kč

2,5 kW         38 040 Kč           29 290 Kč

3,5 kW         42 460 Kč           32 690 Kč

4,6 kW         48 070 Kč           36 790 Kč

5 kW            55 020 Kč           42 690 Kč

6,1 kW         61 370 Kč           48 990 Kč

7 kW            69 870 Kč           54 990 Kč

Toshiba Seyia

Kvalita za rozumnou cenu

Toshiba Seyia je spolehlivá klimatizace, jejímž výjimečným rysem je extrémně tichý chod. Ztišit lze vnitřní i venkovní jednotku, jednoduše pomocí vylepšeného ovladače. Má nízký výkonod 2 kW a energetickou účinnost chlazení A++ a topení A+. Má samočistící funkci nebo funkci nuceného odtávání. Lze dovybavavit wifi.

Více o této klimatizaci »

Výkon       Původní cena   Akční cena

2 kW             32 640 Kč           25 890 Kč

2,5 kW          34 320 Kč           27 190 Kč

3,3 kW          36 600 Kč           29 290 Kč

4,2 kW          44 460 Kč           33 990 Kč

5 kW             51 180 Kč           37 790 Kč

6,5 kW          60 060 Kč           46 190 Kč

* Ceny modelů Toshiba Daiseikai v Kč bez DPH, vč. základní montáže, záruky 7 let a doživotní 50% slevy na servis.

Akční ceny platí do konce prosince 2020 nebo do vyprodání zásob.


Proč topit klimatizací?

u

Akce - single split

Klimatizační jednotka je svým principem fungování vlastně tepelné čerpadlo se systémem vzduch – vzduch. Dokáže vyprodukovat několikanásobně více tepla, než kolik je potřeba dodat elektrické energie pro její provoz.

Při topení klimatizační jednotkou dochází k obrácení distribuce tepla. Vnější jednotka získává teplo z okolního vzduchu, čímž dochází k tomu, že vnitřní jednotka topí. Tento způsob topení patří mezi nejefektivnější, nejekonomičtější, ale především nejekologičtější způsoby topení vůbec. Při topení klimatizace platíte pouze elektrickou energii, která pohybuje tepelným čerpadlem (kompresorem) a ventilátorem klimatizace. Teplo pak vlastně vzniká pomocí tohoto principu pouze za cenu oné přijaté energie, což je cenově velmi výhodné. Navíc vám prostory ve srovnání s jinými způsoby topení vytopí velmi rychle – již doslova během pár minut dosáhnete požadované teploty

Jedná se tedy o levné topení, které navíc v létě využijete i k vychlazení prostor. 

Oproti standardním způsobům topení ale přináší i řadu dalších výhod jako je vysoce úsporný provoz (energetická účinnost  až A+++), čištění vzduchu pomocí filtrů, osvěžení vzduchu díky ionizátoru, časování provozu apod. Toshiba Daiseikai dokáže dokonce díky elektrostatickému plazmovému filtru zachytit i ty nejmenší částice virů a bakterií, například i koronaviru.

Srovnání topení klimatizací, přímotopem a infrapanelem

u

Srovnání topení klimatizací, přímotopem a infrapanelem

u

Jak výhodné je topit klimatizací, přímotopem nebo infrapanelem? Naše srovnání vám ukáže rozdíly v nákladech na jednotlivé typy vytápění.

Srovnání topení klimatizací, přímotopem a infrapanely
Srovnání topení klimatizací, přímotopem a infrapanely

Srovnáváme klimatizaci, přímotop a infrapanely o zhruba stejném výkonu topení 3 kW, které dokáží vytopit prostor o rozloze asi 80 m³. Infrapanely mají menší výkonnost, proto na vytopení stejného prostoru a dosažení výkonu cca 3 kW jsou zapotřebí hned 4 tyto panely.

Z  tabulky na první pohled vyplývá, že klimatizace představuje opravdu levné topení. Její provoz vás vyjde 5x levněji než provoz přímotopu nebo infrapaneluMěsíčně na nákladech ušetříte více něž 3 000 Kč

Níže najdete vysvětlení, které konkrétní zařízení jsme srovnali a jak jsme se uvedených čísel dopočítali.

KLIMATIZACE TOSHIBA DAISEIKAI

Toshiba Daiseikai vnitřní a venkovní jednotka + ovladač

Model o výkonu 2,5 kW (chlazení) má výkon pro topení až 3,2 kW a je vhodný do místnosti až 80 m³.

Při nastavení klimatizace na průměrný (tzv. jmenovitý) příkon topení, který je 0,60 kW a při aktuální průměrné ceně elektřiny 4,34 Kč/ kWh (2020), vás hodina topení vyjde na 2,60 Kč. Za průměrných 10 hodin provozu topení klimatizace denně budou náklady 26 Kč/ den. Za měsíční (prům. 30 dní) používání klimatizace při jmenovitém příkonu zaplatíte za topení 781 Kč.

Pokud byste měli ale topení zapnuté na nejnižší příkon, tj. 0,15 kW pak vás hodina topení vyjde na pouhých 0,65 Kč a měsíční náklady budou 195 Kč. Naopak při běhu klimatizace na nejvyšší příkon topení, který je 1,55 kW, by vás hodina topení vyšla na 6,73 Kč a měsíční náklady na 2 018 Kč. Nicméně nejvyšší příkon nikdy nebudete používat dlouhou dobu. Využijete jej na rychlé vytopení místnosti a následně ho ztlumíte na standardní nebo nízký příkon.

PŘÍMOTOP

Přímotop AEG

Např. AEG CNS 300 TREND U

Jedná se o elektrický přímotopný konvektor, který se stejně jako klimatizace upevňuje na stěnu. Využitelný je pouze pro topení. Vystačit by měl na vytopení místnosti až do 115 m³.

Jeho tepelný výkon i příkon je 3 kW. Při průměrné ceně elektřiny 4,34 Kč/ kWh zaplatíte za hodinu provozu přímotopu 13 Kč. Při topení 10 hodin denně vás provoz tohoto přímotopu bude stát 130,2 Kč/ den a za měsíc každodenního používání zaplatíte 3 906 Kč!

TOPNÝ INFRAPANEL

Topný infrapanel SunDirect 4x

Např. SunDirect IR topný panel PE 700 Plus

Infrapanel, tedy infračervený topný panel, se montuje také na stěnu. Jeho výkony bývají nižší než u klimatizací a přímotopů, tenhle má např. 700 kW a vytopí místnost do rozměru cca 16 m³. Abyste tedy dosáhli stejného tepelného výkonu cca 3 kW (a vytopení místnosti o cca 80 m3), museli byste si pořídit hned 4 tyto panely. Při rozměru 120 X 60 cm jistě nebude snadné je v místnosti umístit, nehledě na pořizovací náklady.

Tepelný výkon i příkon 4 těchto panelů dá v součtu 2,8 kW – tedy cca 3 kW pro naše srovnání. Při průměrné ceně elektřiny 4,34 Kč/ kWh zaplatíte za hodinu provozu těchto infrapanelů 13 Kč. Při průměrném topení 10 hodin denně vás jejich provoz vyjde na 130,2 Kč/ den a za měsíc každodenního používání pak 3 906 Kč!

SROVNÁNÍ V DLOUHODOBÉM HORIZONTU

Na klimatizaci Toshiba Daiseikai poskytujeme 7letou záruku. Její koupí tedy získáte jistotu, že vám klimatizace bude fungovat bez problémů minimálně 7 let. U běžných spotřebičů, jakými jsou i přímotop nebo infrapanel, bývá záruka většinou 2–3 roky. Poté již garanci bezproblémového chodu nemáte.

Srovnejme si tedy provoz klimatizace, přímotopu a infrapanelů v horizontu 7 letvčetně zahrnutí nákladů na pořízení. Infrapanel je zahrnut pro srovnatelné hodnoty 4x (díky nižším výkonům – viz vysvětlení výše) a výsledný příkon je zaokrouhlen na 3 kW pro lepší srovnání s přímotopem. Náklady jsou počítány s ktuální průměrnou cenou elektřiny 4,34 Kč/ kWh (2020). Pořizovací náklady přímotopu a infrapanelů představují aktuální průměrné ceny na trhu (2020).

Srovnání topení klimatizací, přímotopem a infrapanely dlouhodobě
Srovnání topení klimatizací, přímotopem a infrapanely dlouhodobě

Ze srovnání jasně vyplývá, že při 5x nižší spotřebě klimatizace oproti přímotopu i infrapanelům bude úspora za celou zimu (7 měsíců sezóny) činit více než 20 000 Kč! Při započtení pořizovacích nákladů stále vychází klimatizace jako nejvýhodnější – úspora během 7 let, tedy celé doby záruky klimatizace, bude ve srovnání s přímotopem téměř 120 000 Kč a ve srovnání se čtyřmi infrapanely dokonce necelých 135 000 korun!

Co vše získáte využitím akce?

u
  • KVALITNÍ klimatizace TOSHIBA se zárukou 7 let za super cenu.
  • Kvalitní servis k prodloužení životnosti klimatizace s 50% slevou po celou dobu její životnosti (nejen během záruky).
  • Termín montáže do 14 dnů.
  • V případě problému garanci reakce servisního technika do 48 hodin, a to 365 dní v roce.

Náhradní díly na klimatizaci Toshiba jsou od nás dlouhodobě dostupné, na rozdíl od jiných dodavatelů, u kterých bývá s náhradními díly problém už po jednom roce. Pokud je oprava námi dodané klimatizace složitá, půjčíme vám dobu opravy náhradní chlazení.

Kontaktujte nás

Zaujala vás naše akce? Rádi byste zkonzultovali vaši konkrétní situaci? 

Pak neváhejte kontaktovat naše odborné poradce! Rádi vám se vším poradí a navrhnou řešení na míru.

Váš odborný poradce:

Mgr. Monika Pencová, DiS.
 +420 774 453 355
 info@klimatizace-hustopece.cz

Váš odborný poradce:

Bc. Kamila Lužová
 +420 778 072 951
 info@klimatizace-hustopece.cz

Chyby v textu vyhrazeny.