774 453 355

Jedna klimatizace v multisplitu ZDARMA!

Akce! Při koupi jakéhokoliv multisplit řešení klimatizací, tedy min. 1 venkovní a 2 vnitřních jednotek, dostanete nyní nejlevnější vnitřní jednotku zcela ZDARMA! Akci lze kombinovat navíc s dalšími slevami, o kterých se dozvíte z nabídky vypracované našimi odbornými poradci.

Klimatizace montujeme v celé České republiceTermíny montáže již od 14 dnů!

Co je multisplit?

u

Akce - single splitPři volbě klimatizace je důležité zvážit, do kolika místností ji budete chtít instalovat, jaká je jejich velikost a poloha v objektu. Pokud uvažujete o jedné vnitřní jednotce a jedné venkovní, pak půjde o single split systém 1:1 (viz schéma vlevo) – na hlavní straně našeho webu » najdete akce zaměřené na tyto split jednotky. Potřebujete-li ale klimatizace umístit do více místností, pak už půjde o multisplit systém (viz schéma níže), a tato akce je právě pro vás. U multisplitu může být k jedné venkovní jednotce připojeno až 5 vnitřních jednotek, a to různých typů. Hlavní výhodou je jedna venkovní jednotka a úspora místa při instalaci.

Akce - multisplitRozhodnutí, zda single nebo multisplit je důležité především před zvolením typu venkovní jednotky. Ty mají pro každou variantu (split vs. multisplit) odlišné parametry, proto není možné k venkovní jednotce single splitu dodatečně nainstalovat další vnitřní jednotku. Oproti tomu u venkovní multisplitové jednotky můžete nainstalovat (třeba i později) další vnitřní jednotky. Je nutné ale vědět kolik jich bude celkově potřeba, protože podle toho je nutné zvolit výkon a druh venkovní jednotky.  

 

Princip multisplit akce – nejlevnější vnitřní jednotka zdarma

u

Princip multisplit akce – nejlevnější vnitřní jednotka zdarma

u

Při koupi jakéhokoliv multisplit řešení klimatizací, tedy min. 1 venkovní a 2 vnitřních jednotek, získáte nyní nejlevnější vnitřní jednotku ZDARMA. Slevu je možné kombinovat s dalšími slevami, které vám v rámci cenové nabídky poskytnou naši obchodní poradci. Finální výše slevy závisí na vybraném konkrétním řešení.

Pro kalkulaci řešení na míru kontaktujte naše odborné poradce prostřednictvím formuláře » nebo na telefonu 774 453 355, případně 778 072 951.

Příklad využití akce:

Chtěli byste klimatizaci do dvou místností – jedné o rozměru 25 m³ a druhé velké o rozměru 95 m³.

Do větší by se vám hodila elegantní klimatizace Toshiba Shorai Edge – vhodný výkon bude 3,5 kW. Do druhé místnosti jste zvolili úspornou a tichou Toshibu Daiseikai – vhodný výkon stačí 2,5 kW. K tomu do multisplitu bude potřeba venkovní jednotka o výkonu 5,2 kW.

Levnější vnitřní jednotku od nás v této akci dostáváte ZDARMA, vaše úspora v tomto konrétním příkladě tedy činí 10 800 Kč!

Jaké vnitřní jednotky můžete v multisplitu využít?

u

Jaké vnitřní jednotky můžete v multisplitu využít?

u
Akce - typy vnitřních jednotek pro multisplit

Vnitřní jednotka se stává součástí vašeho interiéru. Liší se nejen výkonem, kvalitou filtrace či ovládáním, ale také designem. Do multisplitového řešení si můžete vybrat jednotky od jednoho typu a různých výkonů nebo i několik různých typů a různých výkonů. Volit můžete z klimatizací nástěnných, parapetních, kazetových a mezistropních. Závisí jen na vašich preferencích, které si vyberete. Kombinací je velké množství. Naši odborní poradci » vám je pomohou navrhnout tak, aby perfektně fungovali.

Nástěnné klimatizace

Nástěnné klimatizace jsou nejběžnějším typem vnitřních jednotek. Vybírat můžete z mnoha modelů, které jsou pro multisplit dostupné (všechny existují i ve variantách pro split, kam směřují odkazy s podrobnými informacemi). V rámci multisplitu dosahují energetické účinnosti A++ až pro 4 místnosti a A+ pro 5 mísností.

Nástěnná klimatizace Toshiba Daiseikai 9Toshiba Daiseikai » pro multisplit představuje prémiový modelnadčasovým designem a nejvyšší účinností na trhu. Disponuje plazmovým aktivním filtračním systémem, ionizátorem, 3D distribucí vzduchu nebo třeba funkcí „fireplace“.

Chladící výkon: 2,5 – 4,5 kW; topný výkon: 3,2 – 4,5 kW, hlučnost (akustický tlak): 20–44 db(A)

Nástěnná klimatizace Toshiba Shorai PremiumToshiba Shorai Premium » pro multisplit nabízí to nejlepší z jednotek střední třídy s kvalitou filtrace prémiových jednotek. Disponuje aktivní filtrací vzduchu s ionizátorem (ozónová čistička), vysoce úsporným provozem a 3D prouděním vzduchu.

Chladící výkon: 2,5 – 7 kW; topný výkon: 3,2 – 8,0 kW, hlučnost (akustický tlak): 23–47 db(A)

Klimatizace Toshiba Shorai Edge - vnitřní jednotkaToshiba Shorai Edge » pro multisplit je stylová jednotka s hranatým designem a matným povrchem. Má Ultra Pure pasivní filtrační systém, komfortní ovladač či funkci „HADA CARE“, která zajišťuje v místnosti příjemné proudění vzduchu bez pocitu průvanu.

Chladící výkon: 2,0 – 7,0 kW; topný výkon: 2,5 – 8,0 kW, hlučnost (akustický tlak): 19–47 db(A)

Toshiba SeiyaToshiba Seiya » pro multisplit patří do základní řady, ale nabízí řadu výhod – úsporný a velmi tichý provoz, plynulé řízení výkonu a přesné udržování teploty. Má moderní a kompaktní vzhled, základní systém filtrace vzduchu s možností rozšíření o filtr s aktivním uhlíkem. Funkce „Quiet-mode“ umožňuje ztišit jednotku o 3 db(A), proto je vhodná i do ložnic.

Chladící výkon: 2 – 4,2 kW; topný výkon: 2,5 – 5,0 kW, hlučnost (akustický tlak): 20–48 db(A)

Toshiba Suzumi PlusToshiba Suzumi Plus » pro multisplit je klimatizace střední třídy s příjemným oblým vzhledem. Disponuje samočistící funkcí, Eco režimem, účinným filtračním systémem IAQ nebo možností ztlumení vnitřní jednotky.

Chladící výkon: 2,5 – 7,0 kW; topný výkon: 3,2 – 8,0 kW, hlučnost (akustický tlak): 20–48 db(A)

Parapetní jednotka

Parapetní jednotka » pro multisplit představuje elegantní řešení pro umístění jednotky na zem, podobně jako radiátor. Oproti němu má ale menší rozměr, a kromě topení nabízí i funkci chlazení. Díky výdechům vzhůru i k podlaze si můžete zvolit proudění vzduchu, které vám více vyhovuje. Spodní výdech nabízí jedinečný efekt podlahového topení, díky kterému budou vaše nohy v zimě stále v teple. Výhodou je i jednoduchá montáž a velká flexibilita umístění. Energetická třída A++ pro 4 místnosti a A+ pro 5 místností.

Chladící výkon: 2,5 – 5,0 kW; topný výkon: 3,2 – 6,0 kW, hlučnost (akustický tlak): 26–45 db(A)

Mezistropní jednotka

Mezistropní jednotka » pro multisplit je ideálním řešením, pokud je vaší prioritou, aby klimatizace nebyla vidět. Díky skrytým rozvodům vzduchu nad podhledem zajistí v prostoru rovnoměrné rozložení teploty bez ohledu na tvar a půdorys místnosti. Obvykle se umísťuje nad snížený podhled: vzduch je nasáván z místnosti přes mřížku do jednotky, je upraven a následně proudí potrubím a mřížkou výdechu zpět do místnosti. Energetická třída A++ pro 4 místnosti a A+ pro 5 místností.

Chladící výkon: 2,7 – 7,0 kW; topný výkon: 4,0 – 8,0 kW, hlučnost (akustický tlak): 27–39 db(A)

Kazetová 60 x 60 slim jednotka

Kompaktní kazetová slim jednotka » pro multisplit s krycím panelem se osazuje do podhledu. Díky speciálnímu provedení lamel umožňuje rovnoměrnou distribuci vzduchu v plném rozsahu 360° okolo jednotky, a to bez turbulencí. Tím se i ve velké místnosti efektivně zabrání průvanu. Vzduch do jednotky je nasáván zespodu. Volitelným příslušenstvím je senzor pohybu pro maximální úsporu energie, pokud se v místnosti nevyskytují osoby.

Chladící výkon: 2,7 – 4,5 kW; topný výkon: 4,0 – 5,5 kW, hlučnost (akustický tlak): 30–41 db(A)

Co vše získáte využitím akce?

u
  • KVALITNÍ klimatizace TOSHIBA se zárukou 5 let za super cenu.
  • Kvalitní servis k prodloužení životnosti klimatizace s 50% slevou po celou dobu její životnosti (nejen během záruky).
  • Termín montáže do 14 dnů.
  • V případě problému garanci reakce servisního technika do 48 hodin, a to 365 dní v roce.

Náhradní díly na klimatizaci Toshiba jsou od nás dlouhodobě dostupné, na rozdíl od jiných dodavatelů, u kterých bývá s náhradními díly problém už po jednom roce. Pokud je oprava námi dodané klimatizace složitá, půjčíme vám dobu opravy náhradní chlazení.

Kontaktujte nás

Pořídili byste si rádi klimatizaci do více místnosti a využili naší akce na multisplit?

Pak neváhejte kontaktovat naše odborné poradce! Rádi vám navrhnou řešení na míru a vytvoří vám nabídku včetně všech slev, které můžete získat.

Váš odborný poradce:

Mgr. Monika Pencová, DiS.
 +420 774 453 355
 info@klimatizace-hustopece.cz

Váš odborný poradce:

Bc. Kamila Lužová
 +420 778 072 951
 info@klimatizace-hustopece.cz

Chyby v textu vyhrazeny.

Příloha (max. 5 MB, formát jpg, jpeg, pdf, zip, rar):