Klimatizace Toshiba Suzumi Plus s prodlouženou zárukou ze 3 na 8 let (v květnu speciálně výkon 3,5 kw se zárukou 6 let!) a splátkou od 519 Kč/měsíčně

Z

Klimatizace Suzumi Plus chladí až na 15°C

Z

Klimatizace Suzumi Plus topí až na 30°C

Klimatizace Suzumi Plus se po skončení provozu automaticky sama vyčistí

Možnost ovládání přes Wi-Fi

y

Velmi tichý provoz

TOSHIBA Suzumi plus se stala nejprodávanější klimatizací roku 2016

téměř 80% našich zákazníků si  u nás v loňském roce zakoupilo klimatizaci TOSHIBA Suzumi Plus

Energetická třída A++

Omyvatelný prachový filtrem je pokryt celý výměník vnitřní jednotky

Velmi nízká spotřeba elektrické energie díky Technologie Hybridního invertoru ve spojení s Twinrotary kompresorem zaručuje vynikající účinnost při nízké spotřebě elektrické energie. Díky tomu jsou provozní náklady nízké, což z ní dělá favorita i roku 2017 navíc u nás s prodlouženou zárukou až na 8 let.

Čistý a svěží vzduch díky omyvatelnému filtru ve spojení s filtračním systémem IAQ udržuje vnitřní vzduch čistý a svěží.

Speciální funkce ventilátoru vysušujíc vnitřní výměník, jednotka má samočistící funkci. Díky úplnému odstranění vlhkosti nedochází k tvorbě plísní a tím Vám bude v místnosti proudit vždy kvalitní a čistý vzduch, který ocení zejména alergici, děti a všichni ti, kteří jsou náchylní na různá dýchací onemocnění.

Automatický restart po výpadku napájení. Nemusíte se o nic starat, jednotka opět naskočí do momentu, ve kterém přestala pracovat.

Funkce ochrany proti zamrznutí objektu zaručí udržování teploty v místnosti na 8 stupňů.

Tato funkce pouze s kombinací s volitelným dálkovým ovladačem Comfort.

 

Týdenní programátor provozu pro nastavení až 7 různých dnů v týdnu, na které si nastavíme požadovanou teplotu, požadované proudění vzduchu nebo zapnutí a vypnutí. Tato funkce pouze s kombinací s volitelným dálkovým ovladačem Comfort.

Speciální funkce Comfort sleep pro optimální komfort při spánku je nastavená teplota zvýšena po jedné hodině o 1°C a o další 1°C po dvou hodinách. Funkci ocení nejvíce Ti, kteří se nad ránem budí zimou a potřebují ještě jednu deku na zahřátí například svých nohou.

Speciální funkce Quiet mode ocení všichni, kdo si jednotku klimatizace nainstalují do spacích místností pro obzvláště tichý provoz. Zatím co klimatizace v horkém létě pracuje, my si užíváme poklidného spánku v chladném prostředí.

Speciální funkce ECO Snížení výkonu / spotřeby na 75 % nebo 50 % umožňuje snížit spotřebu, případně zatížení napájecí fáze a to jedním tlačítkem na ovladači tepelného čerpadla.

 

Infra ovladač s možností pevné instalace na zeď je součástí balení.

komfort ovladač

 

Výběr z dostupných výkonů klimatizací do domu nebo bytu:

Toshiba-Mirai-parametry

MÁM ZÁJEM O TUTO KLIMATIZACI

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Toshiba-Suzumi-parametry

Katalog Toshiba