Mobilní aplikace a Wi-Fi

Jak vybrat klimatizaci?

Jak vybrat klimatizaci?

Zvažujete, že si koupíte klimatizaci a řešíte, jak vybrat vhodnou klimatizaci? Co vše byste měli zvážit při jejím výběru? Split nebo multisplit a co to vlastně je? Jakou vybrat vnitřní a venkovní jednotku? V tom vám pomůže náš návod. Konkrétní řešení je ale vždy potřeba konzultovat s odborníky, kteří dokáží najít vhodné řešení vám přímo na míru.

Vše o topení klimatizací

Vše o topení klimatizací

Hlavní strana sekce Topení klimatizací, kde naleznete všechny informace k topení klimatizací které jinde na webu nenajdete. Srovnání, články, videa, průvodce topením klimatizací.

Topení a ohřev vody klimatizací

Topení a ohřev vody klimatizací

Topení a ohřev vody klimatizací je relativní novinkou, která ušetří až 90% nákladů při topení elektřinou. Klimatizace funguje jako multi split až pro 3 vnitřní jednotky a místo čtvrté jednotky je napojený boiler, který klimatizace vyhřívá. Nyní každý může vyměnit svůj bojler nebo elektrický kotel za toto skvělé řešení.

Výhodná sazba D57d pro klimatizace

Výhodná sazba D57d pro klimatizace

S distribuční elektrickou sazbou D57d se stává klimatizace velmi účinným nástrojem jak ušetřit na spotřebě elektřiny každý rok zajímavé finanční částky. Časem dokážou ušetřit to, co stojí sama klimatizace.