Reference

Hledal jsem vhodné chlazení do malého privátního archivu vína a oslovil jsem více firem. Nabídka Toshiba RAV od společnosti Klimatizace – Hustopeče splňovala technické požadavky a o výběru nabídky rohodl přístup firmy při řešení poptávky. Montáž proběhla profesionálně, jsem spokojen s výběrem zařízení (nízká hlučnost a spotřeba elektrické energie, dosažení optimalní teploty pro uskladnění vína).

Libor Schwarz

Firmu Klimatizace-Hustopeče můžu jako spokojený zákazník doporučit. Komunikace s firmou byla příjemná a odpovědi na mé dotazy rychlé. Po předchozí domluvě nejprve v bytě zhodnotili možnosti umístnění a realizace instalace klimatizace a vyhotovili konečnou fakturu i se zahrnutou cenou práce ještě před realizací práce, cena se již neměnila.

Práce byla techniky odvedená profesionálně včetně úklidu. Instalována byla klimatizace Toshiba Shorai Edge do panelového bytu. Cenově je to klimatizace dražší, ale za to nejkvalitnější na trhu a záruka je 7 let.

Norbert Budz, Znojmo
Spokojený zákazník

Dobrý den,

chceme Vám poděkovat za bezproblémovou montáž klimatizace.

V našem bytě pod střechou v nezatepleném panelovém domě a směřovaném na jih bylo v loňském parném létě téměř k nevydržení. S letošním létem jsme se rozhodli bojovat pomocí klimatizace. Firmu Klimatizace – Hustopeče jsme si vybrali z několika důvodů: přehledný web, dobré recenze, dlouhá záruka, poskytovaný servis. Po montáži už víme, že jsme si vybrali dobře.

Po přečtení informací na webu jsme měli celkem dobrou představu o tom, do čeho jdeme a co to bude obnášet. Komunikace byla rychlá, věcná a vstřícná. Technici si poté prohlédli místo realizace a odpověděli na všechny otázky, které nás ještě napadly. Se samotnou montáží si poradili i v těžších podmínkách panelového bytu a odpoledne jsme si už mohli užívat příjemné teploty.

Ještě jednou děkujeme.

Michal T., Brno

Pane řediteli,

moc děkuju za servis klimatizací, který dnes v TONSTUDIO v Dolních Bojanovicích provedli velmi fundovaně a poctivě Vaši pracovníci. Zase můžeme dýchat svěží vzduch 😊. Přeji vše dobré a těším se na další spolupráci.

Jaromír Rajchman, majitel Tonstudio Rajchman

Dobrý den paní Pencová,

chci Vám alespoň krátce napsat, protože jste mě Vaším přístupem doslova šokovali. Týden před kolaudací našeho rodinného domku, nám dodavatel klimatizace, kterou jsme si u nich pořídili za nemalé peníze, sdělil, že nestihnou klimatizaci namontovat a předat včas v dohodnutém termínu. Tím byla kolaudace domu ohrožena, což by pro nás znamenalo nemalé problémy, o které nikdo nestojí.

Díky Vaší ochotě, kdy jste ani chvíli neváhali a přesunuli jste Vaše zakázky na jiný termín, jste nám pomohli vyřešit tuto pro nás velmi nepříjemnou situaci.

Díky Vaší firmě jsme včas, i když na poslední chvíli, stihli úspěšně zkolaudovat celý dům vč. klimatizace, na kterou se hlavně čekalo.

S manželem Vám chceme touto cestou moc poděkovat za to, že vše proběhlo hladce a my jsme mohli odjet na naší vysněnou novomanželskou dovolenou k moři. Patří Vám velký dík a uznání, protože jste to byli Vy, kdo nás svým přístupem zbavil nečekaných problémů.

Paní Procházková, Brno

Vaši firmu jsem našel na internetu, poté jsem Vás telefonicky kontaktoval. Vybral jsem si typ klimatizace, který nejvíce vyhovoval mým požadavkům. Jsem velice spokojen s dodržením termínů. Vaši pracovníci dorazili včas. S montáží jsem byl spokojen. Jedinou vadou bylo, že nepřivezli návod k ovládání, ale ten mi byl dodatečně zaslán e-mailem.
S klimatizací jsem po 3 týdnech maximálně spokojen a rád doporučím.

Zdeněk Krejčík, Hořátev

Velice oceňuji aktivní jednání již při poptávce klimatizace a následný hovor s Bc. Kamilou Lužovou. Na všechny moje otázky měla vždy uspokojivou odpověď.

Nabídla mně několik variant klimatizací vhodných do mého bytu včetně výkonu a cenových kategorií. Následná montáž (Toshiba Shorai Edge 3,5 kW) proběhla naprosto hladce a v termínech, na kterých jsem se dohodli. Pánové montéři byli ochotní, rychlí a hlavně čistotní. S klimatizací jsem velice spokojený a můžu jen doporučit.

Petr Šimoník, Brno

Dobrý den,

při výběru dodavatele klimatizace jsem se nejdříve obrátil na jinou společnost, které jsem za konzultaci na místě zaplatil 1000 Kč (tu by odečetli v případě podepsání smlouvy). V průběhu konzultace jsem ale dospěl k závěru, že ta firma nebude to pravé. „Toto si musíte nachystat sami, za tamto neponeseme odpovědnost“ atp. Klidně by mně v obýváku přes celou pohledovou stěnu dali nevzhlednou lištu na zeď a nakonec by kondenzační vodu pustili před vstupní dveře do domu.

Přístup Vaší firmy mě mile překvapil a jsem rád, že jsem Vás oslovil. Vše proběhlo rychle, podle domluvy, komunikace perfektní, montáž také. Naprostá spokojenost. Pokud budu mít příležitost, určitě vás doporučím.

Radim Hudec, Ostrov u Macochy

Vážená paní,

chtěli bychom Vám tímto poděkovat za skvěle odvedenou práci při kompletní dodávce klimatizace na klíč do našeho bytu. Přesto, že jste se museli potýkat s různými problémy při instalaci, zvláště pak s propojením několika oddělených místností, provedli jste vše s bravurní precizností, a to včetně úklidu, za jeden pátek. Firma, jako je ta Vaše, jistě nemá nouzi o zakázky, přesto Vám přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků, jako jsme byli i my.

Všem ostatním Vás vřele doporučuji.

V. Ovísek, Hustopeče

Zdravím pane řediteli,

chvíli jsem přemýšlel a taky se trochu styděl, než jsem se odhodlal Vám napsat. Došlo přesně na Vaše slova, když jste mě zvlášť upozorňoval na to, že si někteří prodejci klimatizací dodatečně po montáži doúčtují tzv.„více práce“. A to jen proto, aby mohla být jejich cena za samotnou klimatizaci výrazně nižší oproti ostatním. Cítím se trapně, protože mám hořkou zkušenost z dodávky klimatizace, kterou nám zajišťovala firma, o které jsme nic moc nevěděli.

Na začátku se jejich cena jevila jako velmi výhodná. Ve finále jsme ale po sečtení všech dodatečných skrytých nákladů, o kterých na začátku nebyla řeč, nejen za klimatizaci neušetřili, protože její následné provozní náklady a hlučnost nás šokovala, ale ani jejich následný servis vůbec neodpovídal standardu, na který jsme zvyklí od Vás.

Příště budeme servis chladícího zařízení a nákup klimatizací realizovat s Vámi. Možná jsem potřeboval mít i takovou negativní zkušenost, kdy jsem v tomto případě své rozhodnutí podřídil nižší ceně, abych více ocenil a zároveň si lépe uvědomil, co všechno pro nás děláte. Věřím, že toto naše malé „fópa“ nijak neovlivní naší dobrou spolupráci, ve které chceme s Vámi i nadále pokračovat. Vážím si toho, co vaše firma dělá a Vás osobně považuji za férového člověka i odborníka ve svém oboru.

Ještě jednou děkujeme.

Šťastní, Pohořelice