774 453 355

Reference

Dobrý den paní Pencová,

chci Vám alespoň krátce napsat, protože jste mě Vaším přístupem doslova šokovali. Týden před kolaudací našeho rodinného domku, nám dodavatel klimatizace, kterou jsme si u nich pořídili za nemalé peníze, sdělil, že nestihnou klimatizaci namontovat a předat včas v dohodnutém termínu. Tím byla kolaudace domu ohrožena, což by pro nás znamenalo nemalé problémy, o které nikdo nestojí.

Díky Vaší ochotě, kdy jste ani chvíli neváhali a přesunuli jste Vaše zakázky na jiný termín, jste nám pomohli vyřešit tuto pro nás velmi nepříjemnou situaci.

Díky Vaší firmě jsme včas, i když na poslední chvíli, stihli úspěšně zkolaudovat celý dům vč. klimatizace, na kterou se hlavně čekalo.

S manželem Vám chceme touto cestou moc poděkovat za to, že vše proběhlo hladce a my jsme mohli odjet na naší vysněnou novomanželskou dovolenou k moři. Patří Vám velký dík a uznání, protože jste to byli Vy, kdo nás svým přístupem zbavil nečekaných problémů.

Paní Procházková, Brno

Dobrý den,

při výběru dodavatele klimatizace jsem se nejdříve obrátil na jinou společnost, které jsem za konzultaci na místě zaplatil 1000 Kč (tu by odečetli v případě podepsání smlouvy). V průběhu konzultace jsem ale dospěl k závěru, že ta firma nebude to pravé. “Toto si musíte nachystat sami, za tamto neponeseme odpovědnost” atp. Klidně by mně v obýváku přes celou pohledovou stěnu dali nevzhlednou lištu na zeď a nakonec by kondenzační vodu pustili před vstupní dveře do domu.

Přístup Vaší firmy mě mile překvapil a jsem rád, že jsem Vás oslovil. Vše proběhlo rychle, podle domluvy, komunikace perfektní, montáž také. Naprostá spokojenost. Pokud budu mít příležitost, určitě vás doporučím.

Radim Hudec, Ostrov u Macochy

Vážená paní,

chtěli bychom Vám tímto poděkovat za skvěle odvedenou práci při kompletní dodávce klimatizace na klíč do našeho bytu. Přesto, že jste se museli potýkat s různými problémy při instalaci, zvláště pak s propojením několika oddělených místností, provedli jste vše s bravurní precizností, a to včetně úklidu, za jeden pátek. Firma, jako je ta Vaše, jistě nemá nouzi o zakázky, přesto Vám přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků, jako jsme byli i my.

Všem ostatním Vás vřele doporučuji.

V. Ovísek, Hustopeče

Zdravím pane řediteli,

chvíli jsem přemýšlel a taky se trochu styděl, než jsem se odhodlal Vám napsat. Došlo přesně na Vaše slova, když jste mě zvlášť upozorňoval na to, že si někteří prodejci klimatizací dodatečně po montáži doúčtují tzv.„více práce“. A to jen proto, aby mohla být jejich cena za samotnou klimatizaci výrazně nižší oproti ostatním. Cítím se trapně, protože mám hořkou zkušenost z dodávky klimatizace, kterou nám zajišťovala firma, o které jsme nic moc nevěděli.

Na začátku se jejich cena jevila jako velmi výhodná. Ve finále jsme ale po sečtení všech dodatečných skrytých nákladů, o kterých na začátku nebyla řeč, nejen za klimatizaci neušetřili, protože její následné provozní náklady a hlučnost nás šokovala, ale ani jejich následný servis vůbec neodpovídal standardu, na který jsme zvyklí od Vás.

Příště budeme servis chladícího zařízení a nákup klimatizací realizovat s Vámi. Možná jsem potřeboval mít i takovou negativní zkušenost, kdy jsem v tomto případě své rozhodnutí podřídil nižší ceně, abych více ocenil a zároveň si lépe uvědomil, co všechno pro nás děláte. Věřím, že toto naše malé „fópa“ nijak neovlivní naší dobrou spolupráci, ve které chceme s Vámi i nadále pokračovat. Vážím si toho, co vaše firma dělá a Vás osobně považuji za férového člověka i odborníka ve svém oboru.

Ještě jednou děkujeme.

Šťastní, Pohořelice