774 453 355

WiFi modul s aplikací

Jednoduché ovládání přes webovou stránku

R

Ovládání více jednotek najednou

Český dovozce klimatizací Gree do ČR přišel s unikátním wifi modulem, který je možné nainstalovat pouze do klimatizací GREE. Jeho užívání usnadní ovládání klimatizace, ale též odhalí včasné servisní úkony.

Výjimečnost tohoto wifi modulu je zejména v ovladatelnosti z celého světa a to prostřednictvím speciální webové stránky.

Ovládání klimatizace můžete provádět takřka z celého světa.

 

Ovládání Wifi modulu prostřednictvím webové stránky je velice jednoduché. Rozhraní je tvořeno přes webovou stránku, tak, aby ji bylo možné navštívit z telefonu, tabletu, počítače doma i v práci. Prakticky tak můžete klimatizaci nastavit z jakého zařízení, které umí otevřít webovou stránku.

Díky jedné webové stránce, můžete ovládat hned několik jednotek najednou. Pokud vlastníte objekt jako je penzion nebo hotel, je výborné tohoto modulu využít. Můžete totiž velmi snadno a jednoduše ovládat na dálku klimatizace v jednotlivých pokojích. Podmínkou je, že každá klimatiazce Gree musí mít svůj wi-fi modul.

Wi-fi modul dokáže náš technik domontovat do klimatizace i dodatečně, tzn., že nemusíte ovládání přes wi-fi modul kupovat hned s klimatizací. Vzhledem však k nízké ceně, bych s nákupem tohoto wi-fi moc neváhal.