Klimatizace Toshiba Super Daiseikai 8 s prodlouženou zárukou ze 3 na 6 let a splátkou od 767 Kč /měsíčně

Z

Klimatizace Super Daiseikai 8 chladí až na 15°C

Z

Klimatizace Super Daiseikai 8 topí až na 30°C

Kompletní filtrace, která dokáže zadržovat prach, bakterie a různé nečistoty

Čistí a Ionizuje vzduch

3D provětrání prostoru

Možnost ovládání přes Wi-Fi

Speciální Comfort ovladač zdarma

Energetická účinnost A+++

y

Nejtišší provoz do 20 dB(A) můžeme přirovnat tichému šumění lesů

TOSHIBA SUPER Daiseikai 8 je nejlepší klimatizací současné doby!

Energetická třída (A+++) a nejlepší hodnota SEER 9,1 je zárukou, že ušetříte za energie od první chvíle, co ji zapnete. Navíc poslouží Vám též jako čistička vzduchu za jedny peníze!

Klimatizace TOSHIBA SUPER DAISEIKAI 8 je nejlepší a nejúspornější klimatizací značky Toshiba a patří rozhodně mezi nejlepší klimatizace světa!

Klimatizace TOSHIBA SUPER DAISEKAI 8 umí na rozdíl od jiných klimatizací poskytnout nejlepší kvalitu vzduchu a to díky třem filtrům, které z klimatizace dělají i čističku vzduchu:

  • PLASMA FILTR v klimatizaci odstraní ty nejmenší částečky nečistot, zachycuje alergeny a malé částice o velikosti, až 0,0001 mikronu.
  • OMYVATELNÝ PRACHOVÝ FILTR pokrývá celý výměník a chytá prachové částice, které lze jednoduše vymýt.
  • SUPER IONIZER VZDUCHU je účinný jak proti nečistotám, tak má i pozitivní vliv na vlhkost pokožky což, bylo již testováno a skutečně prokázáno. SUPER IONIZER vzduchu vytvoří takovou kvalitou vzduchu, kterou můžeme srovnat se vzduchem na horách.

Omyvatelný prachový filtrem je pokryt celý výměník vnitřní jednotky:

Elektrostatický Plazma filtr s účinností až 99% dokáže zachytit i ty nejmenší částice, které byste mohly dýchat.

Novinkou je Super ionizátor, který je součástí plazmového filtru. Obohacuje vzduch o tzv. ionty, což v místnosti vytvoří podobný vzduch jako např. na horách. Vzduch je tedy svěží a velmi příjemný.

Klimatizace SUPER DAISEIKAI 8 spouští automatikcy samočistící funkci, kdy pomocí speciální funkce ventilátoru vysušuje vnitřní výměník. Díky úplnému odstranění vlhkosti vypnuté klimatizace nedochází k tvorbě plísní a tím si zajistíme vždy kvalitní a čistý vzduch.

Oproti předchozím modelům TOSHIBA (Suzumu plus, Marai, Avant) má Super Daiseikai 8 dvě velké lamely na výdechu, díky čemuž zajišťuje výbornou distribuci vzduchu v místnosti. Jak vertikální tak horizontální ovládání těchto lamel je elektronické pomocí tlačítka. Můžete tak šipkami nastavit kam všude chcete, aby vzduch proudil nebo si dokonce vybrat, kam nechete aby foukalo!

 

Na rozdíl od jiných klimatizací TOSHIBA má SUPER DAISEIKAI v součásti balení speciální dálkový s LED osvětlením, které pomáhá při nočním provozu klimatizace!

Týdenní programátor provozu pro nastavení až 7 různých dnů v týdnu, na které si nastavíme požadovanou teplotu, požadované proudění vzduchu nebo zapnutí a vypnutí. Klimatizace pak funguje zcela automaticky.

Součástí ovladače je i funkce  ochrany proti zamrznutí objektu, která zaručí udržování teploty v místnosti, která neklesne nikdy pod 8 stupňů celsia, což je teplota pod kterou může dojít k zamrknutí vody v objektu.

Speciální funkce Comfort sleep pro optimální komfort při spánku je nastavená teplota zvýšena po jedné hodině o 1°C a o další 1°C po dvou hodinách. Funkci ocení nejvíce Ti, kteří se nad ránem budí zimou a potřebují ještě jednu deku na zahřátí například svých nohou.

U klimatizace SUPER DAISEIKAI 8 lze pomocí stisku jednoho tlačítka využít funkce nuceného odtávání venkovní jednotky, kdy klimatizace umožňuje kdykoliv vyvolat odtávání venkovní jednotky.

Funkce se hodí při zimním provozu zejména topení. Tato funkce je velmi užitečná v oblastech, kde teplota v zimě často klesá po bod mrazu.

Speciální funkci Quiet mode ocení všichni, kdo si jednotku klimatizace nainstalují do spacích místností pro obzvláště tichý provoz. Zatím co klimatizace v horkém létě pracuje, my si užíváme poklidného spánku v chladném prostředí. Díky speciální funkci dokážete snížit hlučnost klimatizace na neuvěřitelných 17 dB(A).

Automatický restart po výpadku napájení. Nemusíte se o nic starat, jednotka opět naskočí do momentu, ve kterém přestala pracovat.

Výběr z dostupných výkonů klimatizací do domu nebo bytu:

Toshiba-Mirai-parametry

MÁM ZÁJEM O TUTO KLIMATIZACI

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Toshiba-Daiseikaii-parametry

Katalog Toshiba