Klimatizace Toshiba Mirai s prodlouženou zárukou ze 3 na 4 roky a splátkou od 493 Kč/měsíčně

Z

Klimatizace Mirai chladí až na 15°C

Z

Klimatizace Mirai topí až na 30°C

Klimatizace Mirai se po skončení provozu automaticky sama vyčistí

Možnost ovládání přes Wi-Fi

y

Velmi tichý provoz

 

TOSHIBA MIRAI v Japonštině znamená slovo “BUDOUCNOST”

TOSHIBA MIRAI je novinkou roku 2016. Klimatizace MIRAI je o dost dokonalejší nástupce klimatizace Toshiba Avant, která se v současné době doprodává. Toshiba Mirai svého předchůzce dokonale překonal a to ve všech parametrech!

Klimatizace TOSHIBA MIARI funguje jako tepelné čerpadlo VZDUCH – VZDUCH, v zimě levně topí a v létě příjemně a účinně chladí. Vylepšené klíčové díly klimatizace zvyšují účinnost, komfort i spolehlivost. Srdce tepelného čerpadla – kompresor je vyráběn přímo v Japonsku, je spolehlivý, účinný a tichý (oproti Avantu až o 4-5db!)

Klimatizace TOSHIBA MIRAI se vyznačuje nízkou spotřebou el. energie (třída A+) a automatickou samočistící funkcí, což znamená, že Vy se o nic starat nemusíte a klimatizace se po každém vypnutí vyčistí automaticky sama!

Toshiba Mirai je dodávána pouze pro systém single (tzn. nelze mít 2 a více vnitřních jednotek).

Co se týče vzhledu, je nutno vnitřní jednotku Mirai pochválit. Velké zaoblení a malá čelní plocha opticky zmenšuje jednotku, zcela hladký a glanc přední panel působí čistě a velmi důstojně. Elegantní LED displej působí v noci velmi elegantně a při denním provozu je též viditelný, díky čemuž poznáte, že je jednotka napájena elektrickou energií.

Pro svou cenu je tento model z kategorie Standart vhodný jako klimatizace do bytu, domu i kanceláří. Ideální je do prostor s max. jedním oknem a rozměrem kolem 32 m2. Nevylučujeme však použití i u větších či jiných prostor.

Toužíte-li mít doma kvalitní klimatizaci do bytu za super cenu, pak právě klimatizace Toshiba Mirai je pro Vás správnou volbou. Klimatizace Toshiba Mirai je v současnosti nejlevnější Toshibou.

Funkce ochrany proti zamrznutí objektu zaručí udržování teploty v místnosti na 8°C. Tato funkce pouze s kombinací s volitelným dálkovým ovladačem Comfort.

Omyvatelný prachový filtr, který pokrývá celý výměník vnitřní jednotky, s možností dokoupení přídavných filtrů s aktivním uhlíkem a katechinem

Samočistící funkce – Speciální funkce ventilátoru vysušujíc vnitřní výměník. Díky úplnému odstranění vlhkosti nedochází k tvorbě plísní a tím Vám bude v místnosti proudit vždy kvalitní a čistý vzduch.

Infra ovladač pro snadné ovládání je součástí balení. Z volitelných doplňků lze přikoupit dálkový ovladač Comfort, zvyšující počet funkcí klimatizace a také přídavné filtry s aktivním uhlíkem a katechinem, které zajistí příjemný, čistý a dýchatelný vzduch v klimatizované (či vytápěné místnosti).

Automatický restart po výpadku napájení. Nemusíte se o nic starat, jednotka opět naskočí do momentu, ve kterém přestala pracovat.

Týdenní programátor provozu pro nastavení až 7 různých dnů v týdnu, na které si nastavíme požadovanou teplotu, požadované proudění vzduchu nebo zapnutí a vypnutí. Tato funkce pouze s kombinací s volitelným dálkovým ovladačem Comfort. Více o dálkovém ovládání se dozvíte na stránce Dálkové ovládání Comfort.

Ekologický provoz díky chladivu R410A

 

Výběr z dostupných výkonů klimatizací do domu nebo bytu:

Toshiba-Mirai-parametry

MÁM ZÁJEM O TUTO KLIMATIZACI

[contact-form-7 404 "Not Found"]

mirai_funkce

Katalog Toshiba