Parapetní klimatizace Toshiba SUZUMI PLUS s prodlouženou zárukou ze 3 let na 4 roky

 

Z

Funkce podlahového topení

Z

Snadná instalace na zem či stěnu

Klimatizace se po skončení provozu automaticky sama vyčistí

Omyvatelný prachový filtr

y

Ovladač + ovládací panel na samotné jednotce

Proč parapetní klimatizaci TOSBIHA SUZUMI PLUS ?

Klimatizace Toshiba suzumi plus je úsporná při chlazení A++

 

Při nejnižším příkonu chlazení 0,23 kw Vás stojí při průměrné ceně elektrické energie (za 5 let) její provoz 6 Kč/den (průměrně 7 hodin provozu). A to všichni máme vyjednanou cenu za energie mnohem nižší, takže nás to bude stát ve výsledku méně.

 

Je ještě úspornější při topení v zimě !

 

Při nejnižším příkonu topení 0,18 kw Vás stojí při průměrné ceně elektrické energie (za 5 let) její provoz 4 Kč/den (průměrně 7 hodin provozu). Porovnejte s náklady za současné topení.

PARAPETNÍ Klimatizace TOSBIHA SUZUMI PLUS je velmi tichá

Toshiba Suzumi plus je tichá již sama o sobě. Při plném provozu chlazení jednotka vnitřní klimatizace dosahuje hlasitosti 40 dB(A) což je hlasitost běžného hlukového pozadí (při srovnání s 30 dB(A) velmi tichý pokoj ložnice).

Při nejmenší provozu chlazení klimatizace Toshiba SUZUMI PLUS dosahuje vnitřní jednotka klimatizace o dost tišší hranice 24 dB(A) akustického tlaku, což je hluk někde mezi velmi tichým pokojem (30 dB(A) např. ložnice a hlukem padajícího listí (20dB(A) ).

Navíc má klimatizace Toshiba SUZUMI PLUS tu výhodu, že na jejím ovladači nalezneme tlačítko s funkcí QUIET, čímž klesne hlasitost vnitřní jednotky o celé 3 dB až na 21 dB(A) což je zvuk padajícího listí a to již je ticho při kterém lze pohodlně spát.

Klimatizace Toshiba SUZUMI PLUS je výbornou klimatizací do ložnice, kdy v zimě prostor ohřeje když ráno vstáváte a při horkých dnech v létě zas ložnici krásně vychladí, aby se Vám výborně usínalo.

Více o hlučnosti klimatizací zjistíte v článku: Je klimatiazce hlučná? . Dozvíte se zde například jaká je nejnižší hranice dB(A) které je schopné lidské ucho zaregistrovat a můžete si porovnat i hlučnosti jednotlivých klimatizací.

VÝHODA parapetní klimatizace Toshiba SUZUMI PLUS

Na rozdíl od nástěnných klimatizací má parapetní klimatizace výhodu ve směru výdechů a lehce si tak nastavíte kam má vzduch proudit. Výhodné je třeba nastavení výdechů klimatizace směrem od země, což vytváří pocit podlahového vytápění.

Levné podlahové topení klimatizací Toshiba

Nemusíte se obávat nepřiměřeného podlahového proudění vzduchu, klimatizace bude proudění provádět nepatrně, ale velmi příjemně aby podlahové topení příjemně simulovala.

Lze samozřejmě využít výdechy vzduchu jak směrem nahoru tak zároveň směrem „od podlahy“. Výdechy lze zvolit jak pro topení tak pro chlazení klimatizací.

Parapetní klimatizaceToshiba Suzumi plus a proudění vzduchu

 

Zdrojem tepla je v tomto případě venkovní vzduch, což vzhledem k nákladům na topení je velmi příjemným a příznivým faktorem. Už jste si někdy spočítali kolik stojí jiné druhy vytápění?

Parapetní klimatizace Toshiba SUZUMI PLUS je levný zdroj výtápění a dokáže své majitele ohřát již od podlahy. Dobré je vědět, že jiný druh klimatizace funkci podlahového chlazení/topení nenabízí.

Toshiba SUZUMI PLUS je vhodnou klimatizací do ložnice

A to díky speciálnímu programu a tlačítku na ovladači s názvem Comfort sleep. Tato funkce umožní nastavit si po jakém čase chceme zvýšit teplotu v místnosti o 1°C. Můžete si tak například nastavit, že klimatizace přidá za každé 3 hodiny 1 °C a tak v 23:00 kdy jdete spát chladíte na 22 °C, ve 2:00 ráno teplota vyskočí na 23°C, v 5:00 ráno budete mít v ložnici 24°C a ráno vstáváte v 7:00 za teploty 25°C, kdy Vám není zima a příjemně se vylézá z teplé postele.

Funkce tak zabrání nepříjemnému probuzení studenou teplotou, když se Vaše tělo ve spánku ochlazuje.

Toshiba SUZUMI PLUS pracuje automaticky

Automatické vysoušení výparníku vnitřní klimatizace je spuštěno automaticky vždy, když dáte jednotku vypnout. Jednou zmáčknete tlačítko vypnout a klimatizace se přivře a začne se vysoušet.

Díky úplnému odstranění vlhkosti nedochází k tvorbě plísní a tím Vám bude v místnosti proudit vždy kvalitní a čistý vzduch, který ocení zejména alergici, děti a všichni ti, kteří jsou náchylní na různá dýchací onemocnění.

Klimatizace Toshiba má schopnost lepšího smívání špíny a baterií z výměníku. Ofukem pak jednotku klimatizace vysuží do čista.

Navíc při dokoupení Comfortního ovladače umí tato klimatizace nastavit každodenní automatický chod, až pro 7 dní v týdnu! Můžete si například nastavit v kolik hodin chcete klimatizaci automaticky vypnout, nebo kdy se má zapnout a jak moc například chladit.

Ovladač Comfort umožňuje funkci udržování teploty 8°C, kdy při dosažení takové chladu uvnitř místnosti klimatizace automaticky zapne a začne topit. Zabrání tak zamrznutí objektu a popraskání vodovodního potrubí.

Toshiba SUZUMI PLUS umí po výpadku proudu naskočit do funkce kde skončila, ale také můžete nastavit, aby se vypnula. Co nastavíte co bude dělat kdykoliv automaticky.

Klimatizace Toshiba SUZUMI PLUS je čistotná a obsahuje vzduchové filtry

Celý výměník vnitřní jednotky klimatizace je pokryt omyvatelným prachovým filtrem. Čistý a svěží vzduch díky omyvatelnému filtru ve spojení s filtračním systémem IAQ udržuje vnitřní vzduch čistý a svěží.

Ovládání klimatizace je provedeno pomocí dálkového infra ovladače a nebo můžete využít ovládání umístěného na těle vnitřní jednotky klimatizace.

V neposlední řádě výhod je nadná instalace klimatizace na zem či na stěnu. Jednotku můžete také umístit pod okno.

 

 

MÁM ZÁJEM O TUTO KLIMATIZACI

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Katalog Toshiba