Na co si dát pozor?

Proč byste měli obezřetně vybírat, kdo vám přípravu pro montáž klimatizace realizuje?

Bohužel v praxi se nezřídka stává, že ne každá příprava pro montáž klimatizace znamená v budoucnu také její jednoduchou instalaci.

Často se na nás obrací klienti, kterým konkurence provedla stavební přípravu zcela nevhodnou k montáži klimatizací a následně si s vlastním dílem nevěděla rady. O jednom odstrašujícím příkladě si můžete přečíst zde. Přípravu pro klimatizace nedoporučujeme dělat vlastními silami, a to ani při hrubé stavbě svépomocí. Nezřídka se také stává, že dojde k poškození rozvodů při navazujících řemeslech. Takové přípravy zákazníkům místo očekávaného komfortu přináší řadu problémů a finanční ztráty.

Naši technici mají se všemi způsoby příprav zkušenosti. Běžně koordinujeme činnost s ostatními řemeslníky a dovedeme vás před všemi problémy uchránit. Naší velkou výhodou je, že naše mateřská společnost je stavební firma a máme zkušenosti i certifikaci na veškeré stavební materiály a SDK konstrukce. Proto vám můžeme garantovat, že to co si připravíme, dokážeme i namontovat.

Co vše se může pokazit? Potřebujete probrat vaše možnosti přípravy? Ozvěte se na 774 453 355 a dozvíte se více.

Jelikož je každý typ přípravy specifický a přináší různá rizika, není vhodné, ani možné vše vypisovat na webové stránky. Doporučujeme, abyste se s vaším konkrétním dotazem na přípravu klimatizace obrátili přímo na naše odborné  poradce. Mají zkušenosti s řadou úspěšných instalací a bezplatně s vámi proberou vše potřebné a poradí vám s individuálním řešením.